Лучшие предложения
  • Блог
  • Партія "Голос" у Ірпені тягне у депутати забудовника(ДОКУМЕНТ)

Партія "Голос" у Ірпені тягне у депутати забудовника(ДОКУМЕНТ)

Стало відомо, що партія "Голос" у Ірпені включила до свого списку забудовника нзвавши його захисником зелених зон.

"Голос" у Ірпені перетворив забудовника на захисника зелених зон

Забудовника Івана Шума, який знищив дуби по вулиці Новооскільскій в Ірпені включили до списку "Голоса" в якості кандидата у депутати до Ірпінської об'єднаної територіальної громади.

Верхом цинізму мешканці вважають той факт, що представляючи кандидатів від "Голосу" у Ірпені Михайлина Скорик-Шкарівська назвала Івана Шума захисником зелених зон.

Новооскольска - це та сама вулиця в Ірпені, де лідерка місцевого "Голосу" Михайлина Скорик-Шкарівська боролася за один єдиний дуб. В той час як забудовник Іван Шум став одним із перших забудовників, який розпочав знищення дерев на цій вулиці, було знищено десятки дерев.

Документи, які доводять, що Іван Шум є не захисником зелених насаджень, а саме забудовником розмістив бізнес-партнер Шума у минулому - Павло Омельчук. За його словами є питання і до того, що документи брались Іваном Шумом на 24 квартири і на 4-х поверховий будинок. А збудовано шестиповерховий 36-квартирний.

Також він стверджує, що його колишній партнер, що став кандидатом у депутати від "Голосу", має безліч боргів, у тому числі Ірпінська міська рада стягує з нього борг до місцевого бюджету по пайовій участі від будівництва, ця інформація підтверджується офіційними даними з сайту Ірпінської міської ради.

Для багатьох мешканців Ірпеня підтримка партією "Голос" забудовника стала справжнім сюрпризом, але Михайлина Скорик-Шкарівська не вперше захищає інтереси забудовників.

Так, Містоінформ раніше писав про випадок, коли Михайлина Скорик-Шкарівська разом з нинішнім кандидатом від "Удару" Олександром Наказненком захищала забудовника Михайла Ковальчука, що збудував у Ірпені ряд житлових комплексів, в тому числі ЖК "Женев'єва 2". Жителям Ірпеня Михайло Ковальчук відомий не лише як забудовник лісових ділянок, я й як колишній депутат міської ради від "Батьківщини" Юлії Тимошенко та колишній начальник ЖЕКу. Ця політсила свого часу стала флагманом роздачі земельних ділянок у Ірпені.

Хто очолює партію "Голос" у Ірпені?

Колишня журналістка та самопроголошений медіаексперт Михайлина Скорик-Шкарівська раніше балатувалася у депутати Верховної Ради по 95 виборчому округу від тієї ж партії "Голос". Після нищівної поразки відзначилась тим, що втрапила у медіа скандал закликавши до влаштування політичних репресій опонентам.

Михайлина Скорик-Шкарівська контролює "Голос" у Ірпені

Жителям Ірпеня Михайлина Скорик-Шкарівська відома систематичними розповсюдженнями фейків. Так, Михайлина Скорик-Шкарівська розповідала про примусове переведення школярів у новий ліцейпро перенесення дитячої лікарні і тд. Всі ці фейкові новини були пізніше спростовані офіційними джерелами. "Голос фейку" називають жителі Ірпеня Михайлину Скорик-Шкарівську.

Основними мотивами розповсюдження недостовірної інформаціїї з боку Михайлини Скорик-Шкарівської Перший заступник міського голови Ірпеня називав фінансування цієї особи "провайдером з сумнівною професійною та чоловічою репутацією" очевидно маючи на увазі Олексія Зіневича та, власне, політичні амбіціїї колишньої журналістки.

Відома Михайлина Скорик-Шкарівська і своїми висловами та діями, які знаходяться за межами етики та моралі. Так, лідер місцевого "Голосу" пані Скорик-Шкарівська закликала до ігнорування певних закладів харчування, чим наражала бізнес на відчутні втрати. Також Михайлина Скорик-Шкарівська у розпал ризику розповсюдження COVID-19, під час діючого карантину відмовилась вдягати захисну маску у стінах Ірпінської міської ради. Місцеві видання писали, що Михайлина Скорик-Шкарівська з'являлась на засідання міської ради напідпитку. Також політик Михайлина Скорик-Шкарівська похвалила водія за те, що він в Ірпені збив ліхтаря на тротуарі, бо це давало хоч якийсь простір для критики влади.

Також Містоінформ писав, що політична опозиця в Ірпені не домовилась про висунення єдиного кандидата на голову Ірпінської ОТГ.

Мы в соцсетях