Лучшие предложения
  • Блог
  • В Макарівській ОТГ визначились з лідерами серед кандидатів на посаду голови

В Макарівській ОТГ визначились з лідерами серед кандидатів на посаду голови

За даними опитування напередодні місцевих виборів у Макарові, на посаду голови Макарівської ОТГ намітились три лідери.

Згідно опитування, яке було проведено у двох найбільших регіональних соціальних спільнотах, лідерами серед кандидатів на посаду голови Макарівської об'єднаної територіальної громади є Вадим Токар, Григорій Невмержицький та Олександр Гулак. В разі виборів за Вадима Токара готові віддати голоси трохи більше 45% мешканців, що взяли участь в опитуванні. За Невмержицького Григорія - 21%, за Олександра Гулака близько 14%. Решта кандидатів мають меншу підтримку серед виборців і суттєво відстають від трійки лідерів.

Лідери серед кандидатів на посаду голови Макаріської об'єднаної територіальнох громади

Вадим Токар, "За майбутнє", готові проголосувати 45% опитаних

Вадим Токар є діючим Макарівським селищним головою, до цього обіймав також посаду секретаря Макарівської селищної ради. Професійний юрист, до приходу на державну посаду мав приватну адвокатську практику. Декілька разів обирався депутатом Макарівської селищної ради. Після виграшу виборів на посаду селищного голови у 2015 році відстояв вибір громади у суді.

Вадим Токар, діючий селищний голова смт. Макарів

Вадим Токар був керівником районної партійної організації партії "Воля" в Макарівському районі Київської області. Його пов'язують з одним із лідерів партія "Воля", колишнім народним депутатом України, підприємцем Юрієм Дерев'янко.

Вадим Токар, був також помічником народного депутата Ірини Суслової, яка була обрана від “Об’єднання “Самопоміч” (№6 у списку) як безпартійна за неформальною квотою партії “Воля”.

На місцевих виборах 2020 року балотується від нового політичного проекту "За майбутнє", який пов'язують із олігархом Ігорем Коломойським.

Григорій Невмержицький, "Сила і честь", готові проголосувати 21% опитаних

Григорій Невмержицький є начальником управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації. Двічі висував свою кандидатуру на посаду голови Макарівської селищної ради у 2010 та 2015 роках, обидва рази програв.

Григорій Невмержицький, начальник управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації

Колишній член "Партії регіонів" Григорій Невмержицький останнім часом змінив щонайменше декілька партій. Розпочинав із Олександром Гулаком, своїм теперішнім опонентом, у "Європейській солідарності", згодом перейшов у партію "Голос". Зрештою, вирішив висуватися від партії "Сила і честь".

Григорій Невмержицький відомий тим, що у 2015 році програвши вибори долучився до позовних вимог керівника районного виборчого штабу партії "Солідарність" Дмитра Романюка. Разом вони намагалися за формальними приводами оскаржувати в судовому порядку результати виборів та законність обрання Вадима Токара селищним головою Макарова. Районний суд не задовольнив позов Дмитра Романюка і став на заваді «рейдерського захоплення» влади в Макарові.

Олександр Гулак, "Європейська солідарність", готові проголосувати 14% опитаних

Олександр Гулак є депутатом та головою Макарівської районної ради. Був помічником народного депутата від "Партії регіонів" Валерія Харліма.

Олександр Гулак, голова Макарівської районної ради

Жителі Макарівського району Київської області давно знайомі із особистістю Олександра Гулака, його вважають чи не найбагатшою людиною у районі і справжнім земельним магнатом. Але навіть люди, які в цілому розуміли, що Олександр Гулак людина не бідна, були вражені його статками відображеними у електронній декларації. Не займаючись бізнесом державний працівник Держгеокадастру зколотив мільйони, доречі саме Держгеокадастр познайомив Гулака із Олександром Горобцем.

Телефони Vertu, численні коштовні прикраси декоровані дорогоцінним камінням, швейцарські годинники Ulysee Nardin, FRANCK MULLER. У власності сім'ї Гулаків також опинились десятки земельних ділянок у різних районах Київської області, квартири у Києві, великий комплекс у Житомирській області. У декларації також фігурували корпоративні права підприємств і 5000000 грн готівкою.

Окремою графою слід виділити лакшері автомобілі колишнього начальника Олександра Горобця - BMW X6, LAND CRUISER 200, Land Rover Range Rover Sport, Range Rover EVOQUE, Mercedes-Benz S63 coupe. Всі автомобілі Олександра Гулака мали однакові держномери "2222", що певно мало підкреслити статусність працівника Держгеокадастру. Із автомобілями навіть був пов'язаний медіа скандал.

Олександр Гулак, вже займаючи пост голови Макарівської районної ради, цинічно запропонував зубожілим жителям Макарівського району обрати на якому авто йому пересуватись ввечері на білому мерседесі чи чорному, на білому рейндж ровері чи на чорному.

Раніше Містоінформ писав про повний перелік кандидатів на посаду голови Макарівської об'єднаної територіальної громади.

Мы в соцсетях