Лучшие предложения
  • Блог
  • Лаврентій Кухалейшвілі про ВО "Свобода": "Потвори знищили віру людей в добро і справедливість"

Лаврентій Кухалейшвілі про ВО "Свобода": "Потвори знищили віру людей в добро і справедливість"

Місцевий ірпінський депутат від ВО "Свобода" вщент розкритикуав партію і пообіцяв гучні викриття щодо її лідерів.

Лаврентій Кухалейшвілі, депутат Ірпінської міської ради від політичної партії ВО "Свобода", який був традиційним учасником мітингів проти місцевої влади, після програшу на місцевих виборах пішов "війною" на партію, яка і висувала його кандидатом.

Всі неприємні епітети, які раніше лунали у бік його колег депутатів, представників місцевої влади або представників забудовників тепер дістались голові осередку ВО "Свобода" в Ірпені Андрію Ополінському та іншим представникам партії, які за результатами виборів стали депутатами в Ірпінській громаді.

"Потвори", "Мишаки", "Гниль" - так тепер називає Лаврентій Кухалейшвілі "свободівців", які ще вчора підтримували його громадську діяльність. Довгі тексти його поствиборчих заяв зводяться до одного - він не може змиритись з тим, що депутатами місцевої ради стали інші представники ВО "Свобода", а не він сам.

Злий жарт у цій ситуації зіграла необізнаність Лаврентія Кухалейшвілі у виборчому законодавстві. Адвокат та діючий депутат так і не зміг розібратися у змінах в законодавстві як перед місцевими виборами, так і після них. Відтак, Лаврентій Кухалейшвілі не став депутатом, оскільки партія на окрузі не набрала виборчої квоти 442 голоси, хоча сам він набрав більше двохсот голосів.

Образившись, Лаврентій Кухалейшвілі розробив цілу конспірологічну теорію і звинуватив у всьому керівництво ВО "Свобода". Начеб-то влада, партія ВО "Свобода" та всі учасники виборчого процесу працювали на те, щоб Лаврентій Кухалейшвілі не став депутатом.  Натякнув, що оскільки він є номером 12 у списку кандидатів, то все ще можна виправити. Для цього одинадцяти кандидатам треба відмовитись приймати присягу депутата, тоді сам Лаврентій Кухалейшвілі все ж таки пройде у місцеву раду. В іншому випадку, обіцяє гучні викриття щодо членів і керівників партії.

Під удар пішли майже всі вчорашні соратники Кухалейшвілі. Так, телепрограми обраного Валерія Степанюка він часто викладав у своєму фейсбук, а обраний Андрій Ополінський возив йому безкоштовну піцу під час мітингів. Найбільше дісталось Олександру Наказненко, якого Кухалейшвілі назвав продажним та "пивною пляшкою" натякаючи на те, що він зловживає алкоголем. Цікаво, що саме газету "Зоря Приірпіння" Олександра Наказненка розповсюджували на мітингу проти будівництва, де сам Кухалейшвілі був формальним лідером.

ВО "Свобода" має власний погляд на ситуацію. Лідер осередку, Ополінський, вважає, що Лаврентій Кухалейшвілі банально не розібрався у виборчій системі, хоча був заздалегідь ознійомленим зі списками партії.

Одночасно, він впевнений в тому, що до ради Ірпінської ОТГ від партії ВО "Свобода" пройшли достойні люди, які будуть працювати на громаду.

Хто такий Лаврентій Кухалейшвілі?

Лаврентій Кухалйшвілі є діючим депутатом Ірпінської міської ради від політичної партії ВО "Свобода". В Ірпені відомий систематичною участю у мітингах, що відбуваються біля будівництв, називає себе захисником зелених зон.

Лаврентій Кухалейшвілі - один з кандидатів  від ВО "Свобода" в Ірпені

В 2016 році Київська обласна прокуратура повідомила про затримання Кухалейшвілі на хабарі у 108 тис. гривень. Вказані кошти депутат отримав від представника підприємства за надання позитивного висновку депутатської комісії земельних відносин, лісових та природоохоронних питань та сприяння у продовженні строку договору оренди земельної ділянки. Пізніше був звільнений під заставу 110 тис. гривень.

Лаврентію Кухалейшвілі двічі палили авто, обидва рази він звинувачував місцеву владу. Але його соратник по мітингах, Євген Мельничук, заявив, що це провокація з боку місцевого бізнесмена Олексія Зневича. Пізніше стане відомо, що і Мельничук, і Кухалейшвілі працювали на Зіневича. За словами Кухалейшвлі, Євген Мельничук отримував 5000 дол. США, скільки отримував сам Кухілейшвілі невідомо, проте спонсорство громадських акцій Зіневичем Лаврентій Кухалейшвілі визнав.

Лаврентій Кухалейшвілі працював на парламентських виборах від команди Зеленського, під кураторством Олексія Зіневича.

У лютому 2020 року Лаврентій Кухалейшвілі очолив мітинг в Ірпені, який одразу назвали проплаченим. Згодом стало відомо, що особи, які імітують цей громадський протест у Ірпені виявились злісними неплатниками податків та мають мільйонні борги перед бюджетами різних рівнів.

Цифри у декларації Лаврентія Кухалейшвілі не співвідносні із його життям. Не маючи жодних заощаджень, декларуючи трохи більше 3 тис. сімейного доходу на місяць, у 2019 році дружина депутата-активіста встигла провести канікули у Грузії та відпустку у Швейцарських Альпах.

Жителям Ірпеня Лаврентій Кухалейшвілі відомий не лише участю у політичних мітингах, а й нетерпимістю у висловлюваннях. Часто у своїх повідомленнях він називає опонентів або незгодних з його думкою потворами, ботами та покидьками. У 2019 році депутат-активіст назвав кожного сьомого жителям Ірпеня прибічником "русского мира".

Раніше громадський активіст Сергій Мідін назвав Лаврентія Кухалейшвілі авантюристом.

Ми у соцмережах