Лучшие предложения
  • Блог
  • У Коцюбинському спалили авто колишньої селищної голови

У Коцюбинському спалили авто колишньої селищної голови

Вночі з 26 на 27 січня 2021 року у селищі Коцюбинське Київської області спалили авто колишньої селищної голови Ольги Матюшиної, яка була відсторонена.

Про подію повідомила сама Ольга Матюшина на власній сторінці на фейсбук. Деталей можливого підпалу не повідомляється, на місці працювала слідчо-оперативна група поліції. Проте, колишня мерка Коцюбинського не впевнена в ефективному розслідуванні справи. 

"Позиція поліції - нормальним людям машини не палять:) Ганебно зловтішаються від підпалу, бо кажуть хороша машина була:) Кажуть,що розслідувати нічого не будуть, бо коли Матюшина була мером квартир їм не давала:))", - заявила Матюшина.

Ольга Матюшина відома своєю позицію про приєднання селища Коцюбинського до міста Києва, громаду Коцюбинського вона вважає відверто неспроможною.

Рівно рік тому шостий апеляційний адміністративний суд прийняв рішення, яке підтвердило факт законності відсторонення голови селища Ольги Матюшиної.  Рішення про відсторонення було прийнято 7 березня 2018 року на позачерговій сесії Коцюбинської селищної ради 8-го скликання.

Ми у соцмережах