Лучшие предложения
  • Блог
  • Помічник депутата Київоблради Тетяни Семенової використовує російських ботів для дискредитації селищного голови на Київщині

Помічник депутата Київоблради Тетяни Семенової використовує російських ботів для дискредитації селищного голови на Київщині

Володимир Крижевський, який є помічником депутата Київської обласної ради від "Європейської солідарності" Тетяни Семенової, використав російську ботоферму для підтримки своєї атаки на селищного голову Макарова Вадима Токаря.

Колишній виконуючий обов'язки голови Копилівської сільської ради Володимир Крижевський є регулярним учасник медіа скандалів.

Так, новоспечений помічник-консультант депутатки Тетяни Семенової у 2013 році возив масовку на антимайдан Януковича.

Напередодні місцевих виборів він знову став сумновідомим, тоді у відповідь на передвиборчий відеоролик кандидата від “ЄС” у депутати Макарівської ОТГ Володимира Крижевського громада зробила свій відеоролик. Кадри з проваленими дахами та штукатуркою, яка вивалюється дітям на голову, шокували людей далеко за межами Макарівського району. Недавно інформацію про жахливий стан комунальних будівель у Копилові підтвердили й офіційно.

Але останнім часом діяльність Володимира Крижевського, більшою частиною, пов'язана з ім'ям селищного голови Макарова - Вадима Токаря. І це не випадково, не пройшовши депутатом до Макарівської селищної ради Володимир Крижевський, схоже, став інструментом політичного розгойдування в руках більш досвідчених партійних діячів.

"Європейська солідарність" майже втратила вплив на політичні події у регіоні з тріском програвши місцеві вибори, тому це просто спроба зберегти корупційні бюджетні потоки. На це натякнув і Макарівський селищний голова Вадим Токар у своєму дописі на фейсбук.

Помічник-консультант депутата Київоблради Тетяни Семенової тривалий час маніпулює інформацією у соціальних мережах намагаючись налаштувати місцеву громаду проти голови селищної ради, депутатського корпусу, призначених старост та рядових співробітників апарату ради та виконавчого комітету. І в цьому він проявляє справжню винахідливість.

У березні 2021 року Володимир Крижевський, влаштував хаотичне сміттєзвалище у селі Копилів, де ще недавно він виконував обов’язки сільского голови намагючись видати це за прорахунки місцевої влади.

Про причетність помічника депутата Київоблради Тетяни Семенової до несанкціонованого сміттєзвалища у селі Копилів Макарівської громади повідомив місцевий телеграм канал Makariv LIVE.

А нещодавно, селищний голова Макарова, Вадим Токар, повідомив про розповсюдження у мережі фото підробних чеків, які мали б вдарити по його репутації. На скріншотах той самий Володимир Крижевський.

Місцевий телеграм канал Makariv LIVE виявив фейковий акаунт, який використали для атаки на селищного голову Макарова, у нього виявилося лище дві вподобаних сторінки фейсбук. Це сторінка колишнього голови Макарівської районної ради Олександра Гулака(є діючим депутатом Макарівської селищної ради від "ЄС") та сторінка ЗМІ "Макарів діловий", яке опосередковано належить Олександру Гулаку.

Цікаво, що в останній провокації Володимира Крижевського фігурують не тільки місцеві політики чи посадовці, а й, власне, видання Містоінформ. Певно, помічник-консультант депутатки Тетяни Семенової вирішив "вбити двох зайців" намагючись видати викривальні щодо себе матеріали за замовні, а заразом і прив'язати їх до діючого селищного голови Макарова.

Однак, свій допис про начеб-то ботів Містоінформ Володимир Крижевський підкріпив лайками ботів. Для цього помічник-консультант депутата Київоблради Тетяни Семенової скористався російською ботофермою. Це легко виявити подивившись місце проживання десятків або й сотень людей вподобавших його допис.

Намагаючись представити Містоінформ у чорному світлі, Володимир Крижевський також наводить декілька статей. В одній Олексій Зіневич, фігурант числених кримінальних проваджень та розповсюджува фейків, звинувачує Містоінформ після статей на його адресу (точно так як зараз сам Воломир Крижевський), в іншій статті його однопартієць та посіпака, який освоював його гроші - плагіатор Костянтин Хафізов повторює те саме. А після публікацій про розкрадання бучанського лісу в особливо великих розмірах посадовими особами Бучанської міської ради жалівся на Містоінформ і мер Бучі Анатолій Федорук. А те, що Містоінформ читають у різних регіонах Київської області взагалі не є новиною.

Підтримала Володимира Крижевского і колишня кандидатка у депутати ВР по 91 виборчому округу Юлія Олексишина, яка мусила покинути Україну через появу реальної загрози ув'язнення її чоловіка через корупційну діяльність. Статті про те, як сама кандидат у депутати Юлія Олексишина "заробляла" на районному комунальному підприємстві також з'являлись на нашому сайті.

То ж бачимо закономірність. Щоразу, коли на Містоінформ з'являються матеріали, що стосуються злочинних, корупційних або аморальних дій політиків або посадовців, то фігуранти цих статей діють однаково - звинувачують Містоінформ. Щоправда, російських ботів проти Містоінформ до цього часу ще ніхто не використовував, то ж помічник-консультант депутата Київоблради Тетяни Семенової, Володимр Крижевський, буде першим. Будемо і надалі досліджувати діяльність цього одіозного політика і інформувати громаду.

Ми у соцмережах