Лучшие предложения
  • Блог
  • Антон Головенко з Ірпеня візьме участь у дослідницькому проекті NASA

Антон Головенко з Ірпеня візьме участь у дослідницькому проекті NASA

П'ятеро членів екіпажу з Австралії, Кореї, Шотландії, України та Словаччини вже в квітні 2021 року долучаться до дослідницького проекту, який фінансується NASA, експеримент триватиме 8 місяців.

На острові Гаваї (США) в квітні 2021 року розпочнеться шоста місія HI-SEAS (аналог та моделювання досліджень космосу на Гаваях) за участі найбільш інтернаціонального екіпажу, про це повідомляє Гавайський університет в Маноа. Серед членів екіпажу є і українець.

Згідно повідомлення Національного центру управління та випробувань космічних засобів, українцем, що братиме участь у експерименті, є військовий - Антон Головенко.

HI-SEAS (аналог та моделювання досліджень космосу на Гаваях) - це середовище існування на ізольованому марсоподібному майданчику з боку Мауна-Лоа в районі сідла на Великому острові Гаваї, приблизно 2500 метрів над рівнем моря.

Зазначається, що експеримент розпочнеться 22 квітня 2021 року і триватиме 8 місяців.

Про свою участь у космічному проекті заявив і сам Антон Головенко, також він вибачився перед виборцями і пояснив, що найближчим часом не зможе виконувати свої депутатські повноваження. Нагадуємо, Антон Головенко є депутатом Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя".

Відомо, що оселя HI-SEAS має об'єм 368 м3, та корисну площу близько 112м2. Для членів екіпажу передбачені невеликі кімнати, а також кухня, лабораторія, ванна кімната та імітаційний шлюз.

Джерело: firstapril.com

Ми у соцмережах