Лучшие предложения
  • Блог
  • Рекорд в Ірпені та потужний флешмоб у Макарові - в Київській області відсвяткували День вишиванки(ФОТО)

Рекорд в Ірпені та потужний флешмоб у Макарові - в Київській області відсвяткували День вишиванки(ФОТО)

20 травня в Україні відзначали неофіційне, але дуже яскраве свято – День вишиванки. Не залишилась осторонь і Київська область, а деякі громади взагалі відзначились рекордами та потужними флешмобами.

День вишиванки відзначається щороку в третій четвер травня. У 2021 році він припав на 20 травня. Метою Дня вишиванки є популяризація вишитого етнічного одягу та вшанування українських традицій. Цього дня прийнято вдягати національне вбрання, куди б не довелося йти – на роботу, на зустріч із друзями, загалом куди завгодно.

Втім, в Ірпені Київської області не просто вдягли вишиванки, а зафіксували справжній рекорд, який був занесений до Книги рекордів України.

Про це, зокрема, повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин на своїй сторінці фейсбук.

Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня вишиванки на центральній площі міста ми створили безкінечне коло у вишиванках як символ вічного життя українського народу і його споконвічних символів. Участь у флешмобі взяли понад 700 осіб і цей рекорд зафіксувала Книга рекордів України.

Відзначилась у святкуванні і Макарівська громада. Напередодні свята Макарівська селищна рада закликала членів громади вдягнути вишиванку та викласти фото у соцмережі із відповідним хештегом. Ініціатива була широко підтримана та перетворилась у хвилю фото дітей та дорослих у вишиванках.

У флешмобі взяли участь сотні людей, у вишиванки вдяглись навіть місцеві спільноти, сторінки яких були заповнені учасниками флешмобу.

Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. І схоже на те, що з кожним роком члени громад демонструють все більшу прихильність всьому українському, то ж це працює.

Ми у соцмережах