Лучшие предложения
  • Блог
  • Помічник депутата Київоблради, який не подав декларації, п'є воду по 200 гривень за пляшку

Помічник депутата Київоблради, який не подав декларації, п'є воду по 200 гривень за пляшку

Колишній в.о. голови Копилівської сільської ради на Макарівщині, а нині помічник депутата Київської обласної ради Тетяни Семенової, Володимир Крижевський, викладає фото з відпочинку, де видно, що він віддає перевагу одній із найдорожчих мінеральних вод у світі.

Колишній посадовець відомий тим, що за часів виконання обов'язків голови села подарував частину приміщення сільскої ради Копилова своєму куму. На морські фото, на яких видно, що скандальний посадовець віддає перевагу мінеральній воді вартістю більше двохсот гривень за пляшку звернув увагу місцевий телеграм канал Makariv LIVE.

Зокрема, повідомляється, що на одному з фото Володимира Крижевського, яке він виклав на свої сторінці, добре видно його пляшку мінеральної води бренду "Voss".

Бренд "Voss" з'явився в 1998, і на даний момент, лідирує серед категорії елітних брендів вод. Воду "Voss" часто подають в відомих люксових п'ятизіркових готелях. Вона видобувається і розливається в екологічно чистих льодовиках на півдні Норвегії. Такі знаменитості як Мадонна, Джорджіо Армані, Кайлі Міноуг і Кіану Рівз також відзначили і оцінили смак води "Voss". Оцінив її і Володимир Крижевський, якого громада не раз підозрювала у корупції.


"Ціна цієї елітної мінеральної води в Україні - більше двохсот гривень за пляшку. Раніше Володимир Крижевський не подав декларацію та приховав свої статки. Справедливо буде відмітити, що більшість українців не можуть дозволити собі вживати таку лакшері воду від топового бренду, то ж з грошима у колишнього посадовця, мабуть, все непогано.", - підкреслили у телеграм каналі Makariv LIVE.

Мешканцям Макарівської громади не звикати до демонстрації розкошей посадовцями. Раніше вони були вражені статками Олександра Гулака відображеними у електронній декларації. Державний працівник Держгеокадастру зколотив мільйони.

Телефони Vertu, численні коштовні прикраси декоровані дорогоцінним камінням, швейцарські годинники Ulysee Nardin, FRANCK MULLER. У власності сім'ї Гулаків також опинились десятки земельних ділянок у різних районах Київської області, квартири у Києві, великий комплекс у Житомирській області. У декларації також фігурували корпоративні права підприємств і 5000000 грн готівкою.

Окремою графою слід виділити лакшері автомобілі вказані в декларації Олександра Гулака - BMW X6, LAND CRUISER 200, Land Rover Range Rover Sport, Range Rover EVOQUE, Mercedes-Benz S63 coupe. Всі автомобілі Олександра Гулака мали однакові держномери "2222", що певно мало підкреслити статусність працівника Держгеокадастру. Із автомобілями навіть був пов'язаний медіа скандал.

Олександр Гулак, вже займаючи пост голови Макарівської районної ради, цинічно запропонував жителям Макарівського району обрати на якому авто йому пересуватись ввечері на білому мерседесі чи чорному, на білому рейндж ровері чи на чорному.

Володимира Крижевського, якого називають неформальним працівником Олександра Гулака, також звинувачували у влаштуванні несанкціонованого сміттєзвалища в селі Копилів, де він донедавна був виконуючим обов’язки голови.

Раніше повідомлялось, що помічник депутата Київської обласної ради Тетяни Семенової, Володимир Крижевський, причетний до купівлі масовки для “антимайдану” Януковича у 2013 році. Втім, Тетяна Семенова, схоже, розділяє позицію помічника-антимайданівця, принаймні ніякої реакції на це громада від неї не дочекалась.

Ми у соцмережах