Лучшие предложения
  • Блог
  • Поліція та НАЗК перевіряють помічника депутата Київоблради Тетяни Семенової (ДОКУМЕНТ)

Поліція та НАЗК перевіряють помічника депутата Київоблради Тетяни Семенової (ДОКУМЕНТ)

Колишній виконуючий обов’язки голови Копилівської сільської ради на Київщині, Володимир Крижевський, свідомо не подав декларацію за 2020 рік. Справою зайнялись поліція та НАЗК.

Про це повідомляє Mistoinform з посиланням на інформаційне агентство "MKV".

Повідомляється, що місцевим телеграм каналом Makariv LIVE був опублікований запит від Національної поліції до Макарівської селищної ради з приводу надання Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції інформації про колишнього т.в.о. Копилівського сільського голови Володимира Крижевського.

Перевірка колишнього посадовця проводиться поліцією на основі даних отриманих від Національного агентства запобігання корупції. Про те, що Володимир Крижевський свідомо не подав декларацію та приховує статки писало раніше видання Рупор Київщини.

Нині Володимир Крижевський є помічником депутатки Київської обласної ради від “ЄС” Тетяни Семенової. ІА “MKV” повідомляло, що нещодавно у місцевих соціальних мережах протягом декілька днів не вщухали невдоволення поведінкою депутатки Київської обласної ради. Ситуація тоді стосувалася саме цього помічника Тетяни Семенової.

В разі, якщо Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції в ході перевірки підтвердить факт порушення експосадовцем ЗУ “Про запобігання корупції”, Володимир Крижевський не лише отримає штраф, але й буде внесений до “Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення”.

Чим відомий помічник депутата Київоблради Тетяни Семенової? 

Володимир Крижевський є колишнім в.о. Копилівського сільського голови. До того як потрапити у владу він очолював кастингове агентство та за інформацією видання Рупор Київщини возив масовку на “антимайдан” Януковича.

Усунув законно обрану голову та подарував сільську раду куму

В 2015 році, згідно даних ЦВК, його було обрано депутатом Копилівської сільської ради Макарівського району Київської області. У 2017 році Володимир Крижевський влаштував “переворот” та незаконно усунув обрану у 2015 році Копилівську сільську голову Раїсу Чижевську. 3 червня 2019 року Макарівський районний суд Київської області виніс рішення про поновлення Чижевської Раїси Василівни на посаді Копилівської сільської голови. Після чого Копилівська сільська рада повторно прийняла рішення про усунення законно обраної Копилівської сільської голови на користь Володимира Крижевського, який продовжив обіймати посаду в.о. Копилівського сільського голови. Під час своєї каденції був відомий тим, що майже повністю відрізав від фінансуання село Северинівку Копилівської сільської ради, на відсутніість вуличного освітлення ті інші негаразди неодноразово жалілись місцеві жителі. Сам Крижевський публічно визнавав, що село Северинівка йому “не люба”. Приводом для цього, за словами жителів Северинівки, був конфлікт між Володимиром Крижевським та деякими депутатами, які представляли Северинівку.

Видання from.ua повідомляло, що Володимир Крижевський перебуваючи на посаді в.о. голови Копилівської сільської ради Макарівського району Київської області “подарував” частину приміщень Копилівської сільської ради своєму куму Сергію Андрійчуку – директору місцевого комунального підприємства “Копилів-сервіс”. Цікаво, що видання from.ua стверджувало, що юристом Копилівської сільської ради на той момент працювала дружина Сергія Андрійчука – Віра Андрійчук.

Видання Рупор Київщини стверджувало, що Володимир Крижевський в період з 01 січня 2021 року до 31 березня 2021 року, коли тривала щорічна кампанія з декларування, свідомо не подав декларацію за 2020 рік і таким чином приховав свої статки.

Відомий влаштуванням провокацій та підробкою документів

В 2020 році Володимир Крижевський, висунув свою кандидатуру у депутати Макарівської ОТГ від політичної сили “ЄС”. У відповідь на передвиборчий відеоролик кандидата від “ЄС” у депутати Макарівської ОТГ Володимира Крижевського громада зробила свій відеоролик. Видання Рупор Київщини відмітило, що кадри шокували людей далеко за межами Макарівського району.

Провалені дахи, штукатурка, яка вивалюється дітям на голову. Зруйновані фундаменти, старі вікна від яких вже встигли відвикнути більшість населення, каналізація в аварійному стані. Результат діяльності Володимира Крижевського суттєво вплинув на рейтинг місцевого осередку політичної сили “ЄС” і фактично призвело до політичної поразки на місцевих виборах у Макарівському районі.

Після програшу на місцевих виборах відзначився декількома провокаціями проти місцевої влади та особисто проти голови Макарівської громади Вадима Токаря. Зокрема, місцевий телеграм канал Makariv LIVE розміщав інформацію про те, що Володимир Крижевський підробляв документи на ім’я селищного голови Токаря, видання Mistoinform повідомляло, що помічник депутата Київоблради Тетяни Семенової влаштував несанкціоноване сміттєзвалище, а потім заявив про це звинувативши місцеву владу.

18 березня 2021 року у соціальних мережах було розповсюджено чергову інформацію, ніби-то селищний голова Вадим Токар приймає якісь платежі на особисті банківські картки у банку “Приватбанк”, до повідомлення додані фото підроблених чеків оплати. Макарівський селищний голова тоді назвав автором цієї провокації людину, яка раніше працювала у місцевому самоврядуванні, очевидно маючи на увазі Володимира Крижевського додавши скріншоти його посту.

Протягом 2020 року у приміщенні колишньої Копилівської ради декілька разів били вікна. Вікна почали розбивати після розформування Копилівської сільської ради, місцеві мешканці у соцмережах припускали, що ці злочини пов’язані з колишнім в.о. Копилівського сільського голови, а нині помічником депутата Київоблради Тетяни Семенової – Володимиром Крижевським.

Інформаційне агентство “MKV” повідомляло, що інформація про закриття освітнього закладу у Макарівській громаді, яка була розповсюджена помічником депутата Київської обласної ради Тетяни Семенової, Володимиром Крижевським, виявилась брехнею.

Ми у соцмережах