Лучшие предложения
  • Блог
  • Міський голова подякував Інвестгрупі «MOLODIST» та Товариству «Відважних» за підтримку оборони Ірпеня

Міський голова подякував Інвестгрупі «MOLODIST» та Товариству «Відважних» за підтримку оборони Ірпеня

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин подякував Інвестиційній групі «MOLODIST» та Товариству «Відважних», які в період боїв за Ірпінь узяли на себе основний тягар матеріального забезпечення оборони міста.

Про це мер написав на своїй сторінці у фейсбуці.

“Із першого дня війни Ірпінь об’єднався для захисту від ворога. Пліч-о-пліч стали військовослужбовці, чиновники, політики, комунальники, підприємці, лікарі, кухарі. Кожен робив те, що вміє найкраще і пропонував те, що може. Власники магазинів привозили у наш гуманітарний штаб продукти, засоби гігієни, власники аптек – медикаменти , будівельні компанії допомагали фінансово. Сьогодні я хочу подякувати Товариству «Відважних» та Інвестиційній групі «Молодість», керівництво яких не тільки одразу особисто включилося в захист нашої громади, але й взяли на себе основну частину фінансування”, – розповів Маркушин.

Міський голова зазначив, що саме «MOLODIST» та «Відважних» забезпечували “надання матеріалів для облаштування блок-постів, закупівля пального (що було надважливо!), техніка, гарячі обіди для військовослужбовців, підтримка родин членів територіальної оборони”.

“Через місяць після початку війни до них долучилися й інші будівельні компанії міста. Але саме у перші дні, коли мало хто вірив у міць української армії – ця підтримка була особливо цінною і важливою. Щиро дякую від імені усієї Ірпінської громади!” – наголосив Олександр Маркушин.

Ми у соцмережах