Лучшие предложения
  • Блог
  • Змінити гуму вчасно. Огляд шиномонтажів Ірпеня та Бучі.

Змінити гуму вчасно. Огляд шиномонтажів Ірпеня та Бучі.

Автосервіси Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського, які пропонують послуги шиномонтажу, широко відчинили свої ворота і чекають на клієнтів. Саме час змінити літню гуму вашого авто на зимову. МІСТОІНФОРМ досліджує шиномонтажі регіону.

Двічі на рік власники автомобілів постають перед необхідністю заміни зимової гуми на літню і навпаки. Перехід на зимову гуму варто готувати заздалегідь адже ніколи достеменно невідомо коли саме випаде сніг і чи не застане він вас зненацька. Зазвичай активно перебувати своє авто водії починають наприкінці жовтня початку листопада. Але, безумовно, найбільш активним є період коли сніг випав і всі кидаються наввипередки займати чергу до найближчого шиномонтажу. Саме цей період є "зірковим часом" для власників та працівників шиномонтажів. В таку гарячу пору вже ніхто не звертає увагу на якість виконання послуг, адже єдиним важливим критерієм у такому випадку є швидкість.

Аби не стати жертвою зібраних нашвидкоруч коліс варто дбати про заміну гуми заздалегідь. Пам'тайте, якщо показник середньодобової температури не перевищує +7 ви можете сміливо переходити на зимову гуму. В місті Ірпінь та Буча є достатня кількість автосервісів які надають послуги з шиномонтажу, але далеко не всі вони є зручними, якісними та мають адекватне співвідношення ціни та якості. Команда МІСТОІНФОРМ вирішила дослідити питання шиномонтажу в Ірпені та Бучі і пропонує Вам ознайомитися із записами про різні пункти надання послуг шиномонтажу.

Радимо Вам приймати активну участь в обговоренні публікацій та написанні відгуків. Кожен наступний відгук може допомогти під час вибору того чи іншого сервісу як вам, так і іншим користувачам.

Шиномонтаж біля міського ринку

Шиномонтаж біля міського ринку

Шиномонтаж знаходиться біля Ірпінського міського ринку. Заїхати до шиномонтажу зручніше з вулиці Соборна (раніше 3-го Інтернаціоналу). Місце розміщення даного СТО не досить зручне. У "гарячу пору" автомобілям, що рухаються по вулиці Павленка у бік Соборної, складно проїхати повз шиномонтаж через припарковані автомобілі клієнтів.

СТО "Кужель та друзі" біля санаторію "Дубки"

СТО "Кужель та друзі" біля санаторію "Дубки"

Автосервіс знаходиться біля санаторію "Дубки" на території промислової зони. Від перехрестя вул. Центральна та вул. Мінеральна доведеться проїхати в глиб промислової зони метрів 400-500.

Шиномонтаж на 8-го Березня в м. Ірпінь

Шиномонтаж на 8-го Березня в м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться на перехресті вулиць 8-го Березня та Дем'яна Попова. Земельна ділянка дозволяє за своїми розмірами розбудувати СТО більшого розміру, але поки ми можемо спостерігати лише маленький будиночок і купу зношених коліс розкиданих біля нього.

Шиномонтаж/СТО біля З/Д переїзду в м. Ірпінь

Шиномонтаж/СТО біля З/Д переїзду в м. Ірпінь

Автосервіс знаходиться біля залізничного переїзду в м. Ірпінь. 

Основні незручності: відсутність впорядкованого місця для очікування готовності автомобіля після ремонту, ускладнення руху під час закриття переїзду через залізничну колію. Переваги: знаходиться на видному місці.

Шиномонтаж біля автозаправки "КЛО" в м. Ірпінь

Шиномонтаж біля автозаправки "КЛО" в м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться навпроти автозаправного комплексу "КЛО". Поруч із шиномонтажем знаходиться автомобільна мийка та ринок на якому продають товари для автомобілів. 

Шиномонтаж м. Буча біля ринку "Варшавський двір"

Шиномонтаж м. Буча біля ринку "Варшавський двір"

Шиномонтаж знаходиться біля ринку "Варшавський двір" на узбіччі автодороги Київ-Ковель. До шиномонтажу зручно заїхати по ходу руху транспорту зі сторони с.м.т. Ворзель у бік м. Буча. Будівля шиномонтажу складається із металевого вагончика, що нагадує собою автобусну зупинку з прибудованим кіоском. 

Шиномонтаж біля міського парку м. Буча

Шиномонтаж біля міського парку м. Буча

Шиномонтаж знаходиться по дорозі до Бучанського міського парку на вул. Артема (Інститутська). Організовано шиномонтаж на базі прибудови до приватної садиби. Місце для очікування готовності автомобіля після ремонту відсутнє. Прайс-лист відсутній.

Шиномонтаж/мийка "КОРСО" біля вокзалу м. Буча

Шиномонтаж/мийка "КОРСО" біля вокзалу м. Буча

Шиномонтаж/мийка знаходиться по вул. Жовтнева в напрямку руху транспорту від залізничного переїзду до Лісової Бучі. Місце для очікування готовності транспорту після ремонту відсутнє. Оприлюднений прайс-лист.

Шиномонтаж біля залізничного переїзду м. Буча

Шиномонтаж біля залізничного переїзду м. Буча

Шиномонтаж знаходиться біля нової ресторації яку відкрив Роман Трач - "4", а також біля залізничного переїзду. Місце досить зручне і помітне. Приміщення в якому знаходиться обладнання для шиномонтажу дещо віддалене від навісу під яким знімають колеса з автомобілів. Присутній для ознайомлення прайс-лист.

Шиномонтаж/мийка біля школи № 5 м. Буча

Шиномонтаж/мийка біля школи № 5 м. Буча

Шиномонтаж/мийка знаходиться біля Бучанської ЗОШ № 5 біля автодороги Київ-Ковель. Зручне місце. Оприлюднений прайс-лист з цінами на послуги.

Шиномонтаж/мийка "Ідеал" м. Буча

Шиномонтаж/мийка "Ідеал" м. Буча

Шиномонтаж знаходиться біля ресторану "РИМ". Поруч із шиномонтажем знаходиться автомобільна мийка, а над мийкою розташований розважальний заклад "Зима-бар". Територія шиномонтажу зручна і знаходиться біля автодороги Київ-Ковель. Оприлюднений прайс-лист з цінами на послуги. 

Шиномонтаж біля швидко-мийки м. Ірпінь

Шиномонтаж біля швидко-мийки м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться біля швидко-мийки на виїзді з міста в напрямку м. Київ. Металевий вагончик на дверях якого написано номер телефону. 

Шиномонтаж м. Ірпінь біля АЗС "ОККО"

Шиномонтаж м. Ірпінь біля АЗС "ОККО"

Шиномонтаж знаходиться біля АЗС "ОККО", а також АЗС "Народна". Це один із найгірших та непрофесійних шиномонтажів. У них навіть відсутні можливості взяти в роботу колесо 17-го радіусу. Прайс-лист і візитівки - відсутні.

Шиномонтаж/СТО м. Ірпінь

Шиномонтаж/СТО м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться в напрямку виїзду з міста Ірпінь до автодороги Київ-Ковель. Поруч знаходиться СТО. 

Шиномонтаж м. Ірпінь біля господарчого ринку

Шиномонтаж м. Ірпінь біля господарчого ринку

Шиномонтаж знаходиться по дорозі від залізничного переїзду до супермаркету "Фуршет". На вигляд, саме цей шиномонтаж заслуговую на найвищий бал відзнаки. Відвідувачі можуть ознайомитися з прайс-листом. Автомобілі обслуговуються під навісом. Зручна територія для маневрів під час заїзду та виїзду. 

Шиномонтаж по вул. Стельмаха м. Ірпінь

Шиномонтаж по вул. Стельмаха м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться по вулиці Стельмаха, біля Будинку творчості письменників "Ірпінь". Оголошення вказує також на наявність фахівця із заправки автомобільних кондиціонерів.

Шиномонтаж/мийка біля газової АЗС м. Ірпінь

Шиномонтаж/мийка біля газової АЗС м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться біля газової автозаправної станції в м. Ірпінь по вул. Піщана. Поруч знаходиться автомобільна мийка. 

Шиномонтаж по вул. Піщана м. Ірпінь

Шиномонтаж по вул. Піщана м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться в напрямку руху від газової АЗС, що знаходиться по вулиці Піщана, до проїзду під залізничним мостом. Шиномонтаж розміщується на території приватної садиби.

Шиномонтаж по вул. Пушкінська м. Ірпінь

Шиномонтаж по вул. Пушкінська м. Ірпінь

Шиномонтаж знаходиться майже біля перетину вулиць Пушкінська та Університетська (раніше - Карла Маркса). Розміщується на території приватного будинку під номером 38. Господар будинку особисто приймає участь в роботі шиномонтажу. Також тут надають послуги СТО з різних напрямків. 

Якщо Ви є власником або клієнтом шиномонтажу і не знайшли бажаного автосервісу на нашому сайті, то у Вас є змога самостійно додати його, розмістити фото, відео, опис. Всі записи додаються на сайт безкоштовно.

І завжди пам'ятайте, що послуги, які надають шиномонтажі в Ірпені, Бучі, Гостомелі, Коцюбинському безпосередньо впливають на безпеку руху, тож Ви можете і повинні слідкувати за якістю виконаних робіт і наполягати на дотриманні всіх правил та технологій монтажу.

Мы в соцсетях