Лучшие предложения
  • Блог
  • Нова пекарня. Справжній грузинський хліб в Ірпені.

Нова пекарня. Справжній грузинський хліб в Ірпені.

Зовсім недавно на місці колишнього продуктового магазину по вулиці Соборній у м. Ірпінь запрацювала справжня грузинська пекарня. Скуштувати грузинський хліб шоті(грузинський лаваш) завітав і МІСТОІНФОРМ.

Що може бути смачніше, ніж справжній, гарячий, з пилу з жару грузинський хліб «Шоті»? Його хрустка скориночка і паруючий м'якуш ідеально підходять до всіх страв, і навіть простий сир із зеленню, вкладений в «Шоті»  перетворюється в їжу богів.

Пекарня Батоно Хачапур Ирпень

Грузинська пекарня в Ірпені

«Шоті» - це абсолютно особливий хліб, в тісті якого нічого немає крім борошна, хліба, солі та дріжджів, а печуть його в особливих глиняних печах «Тоне» вкопаних в землю.

Перед випічкою пекар надає тісту форму серпа довжиною 40-50 см, розтягуючи його на спеціальній подушці, потім пірнає у піч і клеїть хліб до стінки. Як же хліб тримається на стіні і не падає? Весь секрет полягає в тому, що піч розігрівається до високої температури, а тісто має певну консистенцію.

Після випікання «Шоті» дістають спеціальним гачком і готовий хліб може зберігатися декілька днів, але він такий смачний, що більшість людей одразу відламують від нього шматок за шматком.

Вам цікаво як печетсья справжній грузинський хліб «Шоті»? Запрошуємо подивить на це і скуштувати справжній «Шоті» у пекарні «Батоно Хачапур» в м. Ірпені. Нагадуємо, що на сайті МІСТОІНФОРМ можна знайти іншу інформацію щодо ресторанів, кафе та піцерій. Де замовити піцу в Бучі? Доставка суші в Ірпені. Корпоративи у ресторанах Буча, Ірпінь. Знаємо де шукати.

Мы в соцсетях