Лучшие предложения
  • Блог
  • В Ірпені ресторан запропонував втішний приз шведському дипломату

В Ірпені ресторан запропонував втішний приз шведському дипломату

Ресторан "Barometer", що знаходиться в Ірпені Київської області, вирішив підтримати шведського дипломата у якого напередодні вкрали гроші.

У відповідь на новину про те, що дипомат втратив чималу суму грошей у одному із київських закладів харчування, ресторан "Barometer" в Ірпені публічно на своїй сторінці у фейсбук запропонував постраждалому голові офису Ради Європи в Україні Мортену Енбергу чудову вечерю, яка не буде коштувати йому ні копійки.

Скріншот зі сторінки ресторану Барометр у фейсбук

"Ми дуже засмучені, що іноземний дипломат опинився в такому незручному становищі і нам неприємно вдвічі, що така сумна подія сталася саме у ресторані.", - заявив керуючий рестораном Barometer Денис Силявкін, - "Ми б хотіли трохи розрадити його і запросили до нас на вечерю, яка буде подарунком від закладу, то ж він може залишити гаманець вдома."

Мортен Енберг, фото obozrevatel.com

Нагадуємо, 20 червня 2018 року Енберг став жертвою кишенькових злодіїв, коли вирішив перекусити у французькому ресторані-пекарні "Paul", в Києві по вулиці Городеького, 6. Ймовірно трапеза настільки захопила главу офасу Ради Європи, що він не помітив як із його сумки витягнули 3400 доларів США готівкою.

 

Мы в соцсетях