Лучшие предложения
  • Блог
  • У Вишневому розпочалось голосування за громадські проекти

У Вишневому розпочалось голосування за громадські проекти

Громадський бюджет м.Вишневе – це інструмент підвищення громадської активності та реалізації ініціатив мешканців, форма прямого волевиявлення жителів міста Вишневе щодо розподілу коштів бюджету.

25 лютого у Вишневому розпочалося голосування за громадський бюджет міста. На розгляд громадянам пропонується 25 проектів. Проголусавати можна двома шляхами - в електронному вигляді на офіційному сайті Вишневої міської ради у розділі Громадський бюджет; та особисто заповнюючи анкету у Вишневій міській раді.

Пропонуємо ознайомитись із популярними проектами, автори яких розраховують на ваші голоси.

Облаштування скверу на північній стороні міста в районі залізничного переїзду

Діти та молодь зможуть тут зайнятися рухливими видами спорту, закохані пари - прогулятися увечері під романтичним сяйвом ліхтарів, батьки з візочками погуляти у тиші та затінку дерев, коли дитинка спить, а люди літнього віку знайдуть де подихати свіжим повітрям.

У сквері планується прокласти близько 90 метрів доріжок, вимощених плиткою, які разом з нині існуючими доріжками об’єднаються в єдиний архітектурний ансамбль. Також у сквері буде встановлене додаткове освітлення (дволампові паркові ліхтарі античного дизайну), посіяна на чорнозем травичка, посаджені додаткові дерева та кущі. Також є чудове місце для встановлення скульптури чи постаменту (у майбутньому).

Раніше цілий ряд парків та скверів було облаштовано у Ірпені, гарний приклад не міг не надихнути людей на реалізацію подібних проектів у власних населених пунктах, зокрема і у Вишневому. Наразі цей проект найпопулярніший.

Встановлення камер зовнішнього відеоспостереження — периметр ЗОШ №4 — вул. Машинобудівників — вул. Європейська

Встановлення 10-ти камер зовнішнього відеоспостереження дозволить охороняти: - зовнішній периметр ЗОШ №4; - спортивний комплекс на території ЗОШ №4; - прибудинкові території по вул. Машинобудівників, на яких розташовані дитячі майданчики, припаркована велика кількість автомобілів та проходять основні маршрути руху дітей до школи та спортивного комплексу; - автомобільну дорогу вздовж вул. Машинобудівників та вул. Євпропейська, - багато дітей йдуть до школи вздовж дороги та перетинають її у декількох місцях.

Інформація отримана з камер зовнішнього відеоспостереження в режимі онлайн надходитиме до Національної поліції, ГФ «Дельта» та ГФ «Департамент охорони», що дозволить органам правопорядку переглядати відеозапис у випадку настання тих чи інших подій.

Пікнік-зона на в’їзді у Вишневе

Куди ти підеш на пікнік у Вишневому? Автори проекту пропонують окультурити місце, де багато вишнівчан проводитиме пікніки та час із сім’єю. Створити сучасні пікнік-зони зі столами, лавками обабіч і маленькими смітниками на в’їзді у Вишневе на території, що знаходиться між вулицями Київська та Святошинська за скульптурою дівчини з хлібом і надписом «ВИШНЕВЕ».

Години роботи – цілодобово. Безоплатне користування Бенефіціарами (користувачами) будуть всі категорії мешканців міста: діти, школярі, молодь, люди середнього віку, літні люди. Також проект буде інклюзивним - доступним для людей з інвалідністю.

Встановлення автоматичного шлагбауму у дворі будинків 21 та 23 за адресою м. Вишневе, вул. Європейська

Цей проект спричинений безпекою дітей, які проживають в будинках 21 та 23 за адресою м. Вишневе, вул. Європейська у зв’язку з тим, що автомобілі їздять з високою швидкістю на прибудинковій території. Також навпроти цих будинків знаходиться дитячий садок «Колобок», що збільшує ризик дітей попасти під колеса автівки.


Автоматичний шлагбаум буде доступний кожному мешканцю вказаних будинків, не обмежуватиме інших мешканців міста в проході, також не заважатиме проїзду швидкої та пожежної машини.

Такі як всі

Громадський проект «Такі як всі» - соціальна ініціатива відомої активістки Людмили Мартиненко по адаптації дітей з особливими потребами шляхом проведення соціально-культурних заходів для дітей з незахищених верст населення від 3 років та їх батьків з міста Вишневе протягом 12 місяців.

Громадський проект «Такі як всі» розрахований на дітей з особливими потребами, багатодітні та малозабезпечені родини з міста Вишневе. Можливо це єдиний проект, який є більш емоційним, ніж матеріальним.

Пропонують також облаштування дитячого майданчика, реконструкцію спортивного майданчика, різноманітні ремонти. Подивитися всі проекти та проголосувати ви можете на офіційному сайті ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ М.ВИШНЕВЕ. Голосування триватиме до 25 березня 2019 року.

Мы в соцсетях