Лучшие предложения
  • Блог
  • Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова не знає, що Чабани не село (ФОТО, ВІДЕО)

Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова не знає, що Чабани не село (ФОТО, ВІДЕО)

Очільниця Києво-Святошинського району Мирослава Смірнова пропрацювавши більше чотирьох років на посаді так і не вивчила населені пункти району.

Києво-Святошинська районна державна адміністрація не втомлюється звітувати перед населенням за перерозподілені кошти, організацію свят та проведені робочі зустрічі. По всьому видно, що Мирослава Смірнова, як очільниця, наче вболіває за район та громади. Але ж іноді трапляються надзвичайні, казусні ситуації, коли багатьом стає зрозумілим декларативність і популістичність наданої цим державним органом інформації.

Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської РДА, фото mykyivregion.com.ua

Так, 4 березня 2019 року в рамках робочого візиту голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов спільно оглянули будівництво школи в Чабанах.

Під час свого виступу голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова назвала Чабани селом, хоча насправді цей населений пункт є селищем.

Ця маленька деталь говорить багато про що. Насамперед, наскільки треба бути байдужим до району щоб за чотири роки не вивчити розташовані у ньому населені пункти? Але і це не кінець історії.

Побачивши повідомлення про проведену зустріч на офіційній сторінці Мирослави Смірнової у соціальній мережі фейсбук, ми прямо запитали: "Чому Чабани були названі селом?".

Але очільниця Киеєво-Святошинської РДА не знайшла нічого кращого, ніж заперечити інформаію, яка є на відео. Тільки от усвідомлення, що із людей легко робить дурнів "яскравими звітами" і популістськими заявами не проходить у конкретному випадку.

Раніше голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова заборонила проводити вистави для дітей з малозабезпечених дітей Боярки у тих приміщеннях, які належать району.

Мы в соцсетях