Лучшие предложения
  • Блог
  • Спортивний клуб із Крюківщини став володарем багатьох медалей

Спортивний клуб із Крюківщини став володарем багатьох медалей

Спортивний клуб «Олександр Невський» на змаганнях у Литві представляли шість борців й жоден з них не залишився без медалі.

Так, з першого по третє березня у Литві проходив 25-й міжнародний турнір з греко-римської боротьби на кубок Вісагігаса. Участь у змаганнях взяли юні борці з Естонії, Латвії, Литви, України, Білорусі, Росії, всього 110 спортсменів.

Андрій Пономаренко, член клубу "Олександр Невський", який виборов перше місце у ваговій категорії 35 кг (2008 р.н.) визнаний найкращим борцем турніру. Його нагороджено грошовим призом від чемпіона світу Таінкіна О.О. та годинником від головного судді змагань.

Також переможцем став Деніз Арнаут (29 кг, 2010 р.н). Срібні нагороди у Литві здобули Єгор Кобзарь у вазі 23 кг (2011р.) та Влад Покотило (38 кг, 2007 р.н.) Старші хлопці посіли треті місця Руслан Кіщенко у ваговій категорії 41 кг (2006 р.н.) та Ярослав Лавров (92 кг, 2004 р.н.).

Приємно бачити перемоги юних спортсменів на міжнародних змаганнях, є чим пишатися тренерам, президенту клубу. Шана хлопцям, які прославляють не тільки Крюківщину, а й всю Україну. 

Мы в соцсетях