Лучшие предложения
  • Блог
  • Вишневе визначилось з переможцями проектів Громадського бюджету

Вишневе визначилось з переможцями проектів Громадського бюджету

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук повідомляє депутат Вишневої міської ради - Ірина Кобзар.

Синхронно із підрахунками на виборчих дільницях, відбувався і підрахунок голосів за проекти Громадського бюджету у місті Вишневому Київської області на 2019 рік. За словами депутата Вишнево міської ради, Ірини Кобзар, перевіряли правильність заповнення бланку, Вишнівську реєстрацію, повтори в паперовому і електронному голосуванні та інші параметри згідно Положення. Було відхилено багато голосів задля встановлення реальних переможців.

Перші три проекти, що набрали найбільшу кількість голосів, тобто найбільшу підтримку громади, будуть реалізовані в 2019 році, в сумі витрати на ці проекти складуть 829 900 грн.

Отже зустрічайте ПЕРЕМОЖЦІВ:

  1. ПЕРШЕ МІСЦЕ: Проект 26. Облаштування скверу на північній стороні міста в районі залізничного переїзду -
    237 голосів. Подивитись проект на сайті Громадського бюджету.
  2. ДРУГЕ МІСЦЕ: Проект 29. Сучасні технології в освіті - інвестиція в майбутнє наших дітей. ЗОШ №1 – 180
    голосів. Подивитись проект на сайті Громадського бюджету.
  3. ТРЕТЄ МІСЦЕ: Проект 25. Пікнік-зона на в’їзді у Вишневе – 170 голосів. Подивитись проект на сайті Громадського бюджету.

"Всі інші проекти ми не залишаємо без уваги", - заявляє Ірини Кобзар, оскільки їх актуальність і підтримка громадою очевидна. В залежності від обраного місця і по мірі виконання доходів бюджету Вишнева міська рада намагатиметься включити їх в план соціально-економічного розвитку м.Вишневого задля подальшої реалізації.

Мы в соцсетях