Лучшие предложения
  • Блог
  • Громадський активіст звинуватила Мирославу Смірнову у халатності

Громадський активіст звинуватила Мирославу Смірнову у халатності

Громадський активіст із Вишневого, Людмила Мартиненко, прямо звинуватила голову Києво-Святошинської районної адміністрації, Мирославу Смірнову, у халатності.

Причиною такої різкої заяви стала непересічна подія, яка сталася у селі Музичі Києво-Святошинського району. У школі на учня впала плитка – хлопчик отримав травму голови.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Києво-Святошинського відділу поліції, працівники ювенальної превенції. Встановлено, що плитка з рештками цементу впала на одного зі школярів, коли учні організовано виходили з приміщення їдальні.

"Халатність влади призводить до травмування дітей!!! І це вже стало закономірністю у Києво-Святошинському районі!!! Пані Мирослава Смірнова, коли наші діти будуть у безпеці???", - запитує активіст Людмила Мартиненко.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 275 (Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) Кримінального кодексу України.

Раніше ми писали про те, що очільниця Києво-Святошинського району Мирослава Смірнова пропрацювавши більше чотирьох років на посаді так і не вивчила населені пункти району.

Мы в соцсетях