Лучшие предложения
  • Блог
  • В Боярці Київської області адміністратор спільноти фейсбук заявив, що йде у мери

В Боярці Київської області адміністратор спільноти фейсбук заявив, що йде у мери

Після першого туру президенських виборів в Україні, певно надихнувшись їх результатом, адміністратор однієї із спільнот у фейсбук заявив, що братиме участь у виборах мера Боярки.

У місцевій спільноті фейсбук у місті Боярка Києво-Святошинського району Київської області звикли до незвичайних постів її адміністратора Олександара Підручного. Але, навіть враховуючи це, його повідомлення про балотування на мерську посаду багато кого здивувало.

"А чому б і ні", - чи то серйозно, чи то жартома кажуть деякі користувачі фейсбук. Але знайшовся і той, хто дорікнув Олександру Підручному незнанням орфографії. "Со словом мэр разобрались ) Может таки ты будешь баллотироваться? )))", - натякає користувач на несерйозність Олександра Підручного.

Пізніше у спільноті Олександра Підручного з'явилось і відповідне опитування, щоправда жителі Боярки переважною більшістю підтримали діючого міського голову Олександра Зарубіна.

Цікавим є той факт, що і сам, Олександр Підручний, підтримав у опитуванні Олександра Зарубіна.

Знайшлись і ті, хто сказав, що збираючись балотуватися на мера, непогано було б продемонструвати рівень громадської відповідальності, а не проводити час на Шрі-Ланці під час першого туру президентських виборів в Україні.

Олександр Підручний, Шрі-Ланка

Коментуючи власну ініціативу, Олександр Підручний зазначив, що обіцяти нічого не буде і роздавати гречку теж не буде.

Яким би не було кінцеве рішення Олександра Підручного щодо висування своєї кандидатури на пост міського голови Боярки, така публічна заява про участь у політичному процесі блогера, відомого на місцевому рівні, безумовно є безпрецедентною не тільки у Київській області, а й в масштабах всієї України.

Мы в соцсетях