Лучшие предложения
  • Блог
  • В місті Боярка спалили автомобіль депутату від "Самопомічі"

В місті Боярка спалили автомобіль депутату від "Самопомічі"

Про цю подію заявили на сторінці у фейсбук політичної партії "Об'єднання "Самопоміч" у місті Боярка, підозрюють пастора.

За повідомленням місцевого осередку політичної партії Об'єднання "Самопоміч", 8 квітня 2019 року у місті Боярка спалили автомобіль депутату Боярської міської ради від цієї політсили Олександру Семку. Очевидно мова йде про Nissan Premiera 1999 року випуску, який фігурує у декларації депутата місцевої ради.

Згоріло авто депутата Боярської міської ради Олександра Семка

Сам Олександр Семко пов'язує подію із своєю депутатською діяльністю, а саме з захистом від рейдерського захоплення Християнського центру "Надія".

Депутат Боярської місько ради - Олександр Семко

Співзасновником та керівником громадської організації "Боярський християнський центр милосердя "Надія", яке зареєстроване за адресою м. Боярка, вул. Шевченка,2 є Мішанна Людмила Григорівна. А от рейдером, від якого і захищає депутат цей центр, є, з його ж слів, Роман Скоць - керівник релігійної організації "Релігійна громада євангельских християн "Храм спасителя" у с.Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області".

Роман Скоць - керівник релігійної організації

Каліфорніський сайт "Slavic news in California"(slavicsac.com) також називав Романа Скоця пастором-рейдером. Зазначаєтья, зокрема, що громадянин України Роман Скоць втік із США до України після того як у Федеральному суді штату Каліфорнія на нього та його транспортну компанію було заведено справу про відмивання сотень тисяч доларів США. Звинувачували його і в продажу гуманітарної допомоги.

Натомість, деякі громадяни - користувачі соціальної мережі фейсбук - засумнівалися і в самому Олександру Семку.

"Ваш депутат захищає цю шахрайку(ред. Мішанну Людмилу),приймає участь у її аферах. Ваш Семко є негодяй,а не депутат, прикриваєтесь тільки гаслами, а для міста нічого цей паразит не зробив.", - заявляє один із коментуючих.

Скріншот зі сторінки "Об'єднання "Самопоміч" - Боярка

Раніше у 2016 році спалили автомобіль Анастасії Стахневич - дружини депутата сільської ради Петропавлівської Борщагівки, а нещодавно вдруге постраждав автомобіль депутата Ірпінської мської ради Лаврентія Кухалейшвілі. Всі ці випадки поєднує політична складова, яка не дозволяє однознано стверджувати чи стали власники автомобілів жертвами опонентів, а можливо і самі були причетні до таких підпалів, мета яких - привернути до себе підвищену публічну увагу та вибити ґрунт з-під ніг політичних супротивників.

Компетентне слово у цих підпалах за правоохоронними органами.

Мы в соцсетях