Лучшие предложения
  • Блог
  • Ірпінь підтримає флешмоб «Велосипедом на роботу»

Ірпінь підтримає флешмоб «Велосипедом на роботу»

Про це, зокрема, на своїй сторінці на фейсбук пише голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

19 квітня у Києві відбудеться флешмоб «Велосипедом на роботу». Про це повідомили організатори заходу U- Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), які вже протягом 11 років є організаторами флешмобу "Велосипедом на роботу", "Велопараду дівчат" і "Велошколи з безпеки руху", влаштованими у Києві.

"Їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті.", - вважають у U-Cycle.

Фото зі сторінки FB Володимир Карплюк

Долучитись до акції планує і Ірпінь, про це стало відомо із допису колишнього мера Ірпеня, та діючого Голови інвестиційної ради міста - Володимира Карплюка.

Цієї п’ятниці, 19 квітня, Ірпінь підтримає столичний флешмоб «Велосипедом на роботу». І навіть більше: ми оголошуємо велопробіг від вулиці Університетська в Ірпені до мікрорайону Академмістечко у Києві. Так ми хочемо нагадати Київському міському голові Віталію Кличку про готовність громади Ірпеня спільними
зусиллями збудувати велодоріжку, яка сполучить велорухом два чудових міста: Київ та Ірпінь.

Восени 2016-го року ми вже зверталися з такою пропозицією до керівництва Києва. Тепер готові переходити до обговорення деталей та спільної реалізації проекту.

Стартуємо о 10:00, 19 квітня від Ірпіньводоканалу. Приєднуйтеся!

Відомо, що діяльність ГО «Асоціація велосипедистів Києва» вже давно вийшла далеко за межі столиці. "Ми хочемо, усе більше жителів Києва користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Впевнені, що такі зустрічі надихають і заохочують все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток, адже це не тільки здорОво, економічно, екологічно, а й весело!", - заявляють у U-Cycle.

Мы в соцсетях