Лучшие предложения
  • Блог
  • "Хоча б дах не обвалився", - голові Києво-Святошинської РДА нагадали про обвалений дах у Вишневому

"Хоча б дах не обвалився", - голові Києво-Святошинської РДА нагадали про обвалений дах у Вишневому

Мирослава Смірнова з головою райради Вадимом Гедульяновим відвідали Боярку, але замість звичної їм "слухняної подяки" отримали нагадування про обвалений дах у Вишневому.

В Боярці голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова районної ради Вадим Гедульянов відвідали будівництво Школи бойових мистецтв.

Зліва направо: Вадим Гедульянов, Мирослава Смірнова, Вячеслав Отрішко

"Влада Боярки не вважає за потрібне розвивати соціальну інфраструктуру, наша позиція - від цього не повинні страждати жителі міста", - заявила Мирослава Смірнова.

Але турбується очільниця Києво-Святошинської РДА про жителів Боярки і їх дітей тільки на словах. Вкрай цинічним виглядають такі заяви після того як Мирослава Смірнова, в результаті конфлікту із боярською місцевою владою, заборонила проводити новорічні вистави для дітей з малозабезпечених сімей Боярки у тих приміщеннях, які належать району.

Крім того, Мирославі Смірновій нагадали про обвалений дах спортивного комплексу «Favorite Fit» у Вишневому, коли лише чудом не постраждали діти. "На реалізацію цього проекту знадобилося менше, ніж за півроку, завдяки інноваційному підходу у будівництві.", - зазначалось на офіційному сайті Києво-Святошинської РДА.

З "інноваційними підходами у будівництві" і до сих пір розбираються слідчі Національної поліції, а самі інновації, очевидно, полягали у привласненні державних коштів на будівництві спортивної арени.

Нагадаємо, 1 грудня 2018 року у спорткомплексі «Favorite Fit» по вул. Машинобудівників, 3 у м. Вишневому обвалився під тиском снігу дах.

Згідно з повідомленням УНІАНу, об'єкт будували під патронатом голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової та за підтримки районної ради.

"Хоч цей об'єкт зробіть нормально...", - просять жителі Боярки натякаючи на можливі минулі зловживання посадових осіб Києво-Свяшинської районної адміністрації. А поки що Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов інспектують будівництво про всяк випадок у будівельних касках.

Мы в соцсетях