Лучшие предложения
  • Блог
  • В Ірпені затримали чоловіка, який здійснював продаж наркотиків через соціальні мережі

В Ірпені затримали чоловіка, який здійснював продаж наркотиків через соціальні мережі

25-ти річний житель Ірпеня тривалий час заробляв на життя завдяки торгівлі наркотичними засобами.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції у Київській області.

На гарячу лінію Управління протидії із наркозлочинністю надійшло повідомлення від громадян про те, що на їхніх будинках, парканах та інших будівлях з’являються незрозумілі зображення. Оперативні працівники зацікавились цією інформацією. У правоохоронців виникла підозра, що це пов’язано із наркобізнесом.  Стіни розмальовують з метою реклами інтернет-магазину по збуту наркотиків, тому встановили контакт зі збувачем через інтернет та здійснили декілька оперативних закупок. 

Реклама наркотичних засобів на стіні, фото прес-служба Національної поліції у Київській області

Для їх збуту чоловік використовув одну із соціальних мереж. Лишав повідомлення, здійснював переписку і залишав закладки.

В його помешканні поліція спільно з прокуратурою провели санкціоновані обшуки, під час яких вилучили системний блок, мобільні телефони та електронні картки, за допомогою яких здійснювався продаж наркотиків та оплата. Також вилучили близько 1кг канабісу.

Фото прес-служба Національної поліції у Київській області

За даним фактом відкрито кримінальне провадження, слідчими проводиться досудове розслідування за ст. 307 Кримінального кодексу України. 

Підозрюваного затримано за ст.208 Кримінального-процесуального кодексу України. Подальшу міру запобіжного заходу обиратиме суд.

Раніше Містоінформ писав, що очільника Києво-Святошинського районного осереду партії Європейська Солідарність (БПП "Солідарність") судять за шахрайство.

Мы в соцсетях