Лучшие предложения
  • Блог
  • Кандидат в нардепи від Голосу висловила захоплення Ірпінським парком «Дубки»

Кандидат в нардепи від Голосу висловила захоплення Ірпінським парком «Дубки»

Кандидат в Народні депутати України критикує Володимира Карплюка, але любить парк який він створив.

Ось і добігає кінця перший літній місяць 2019, а разом з ним добігла свого логічного завершення процедура реєстрації кандидатів в депутати до Верховної Ради України.

Як правило, кожен із офіційно зареєстрованих кандидатів має свій власний штаб, що дозволяє зручно і ефективно планувати та вести передвиборчу агітацію серед виборців.

Зазвичай, такі кандидати організовують свої штаби в спеціально орендованих для цієї мети приміщеннях або ж виділяють для цих потреб частину приміщень, якими вони користуються для організації свого власного бізнесу чи якихось інших суспільно-корисних справ.

Парк Дубки

Парк Дубки в Ірпені 

Особливістю ж передвиборчої кампанії 2019 в Ірпені стала організація свого штабу одним із кандидатів в депутати Верховної Ради, Михайлиною Скорик-Шкарівською, безпосередньо в одному Ірпінських міських парків – «Дубки».

Штаб кандидата від партії Голос Михайлини Скорик

Штаб Михайлини Скорик-Шкарівської 

Сталося така подія не випадково, адже місто Ірпінь вже не перший рік лідирує серед невеликих міст в рейтингу за кількістю облаштованих паркових зон та місць відпочинку для його жителів.

Михайлина Скорик-Шкарівська не приховує захоплення парком «Дубки» в Ірпені

Сама ж пані Михайлина відверто не приховує свого захоплення та симпатії до парку «Дубки» та відкрито називає його своїм улюбленим парком в місті. Саме на території цього парку вона разом зі своїми однодумцями організувала свій передвиборчий штаб безпосередньо в альтанці серед затінку дерев та в компанії пухнастих білочок.

Варто зазначити, що ще буквально рік тому пані Михайлина публічно висловлювалась відносно питання закупівлі комунальним підприємством «Ірпіньзеленбуд» Ірпінської міської ради трьох альтанок і ставила під сумнів їхню долю та чомусь не розуміла де їх мають встановлювати.

Скорик про Альтанку

Михайлина Скорик-Шкарівська пише про альтанки в Ірпені

Але пересторогам пані Михайлини, як і більшості її подібних заяв, що час від часу лунають, не судилося справдитися.

Історія пані Михайлини не нова і не унікальна. В Ірпені вже традиційно так склалося, що спочатку деякі його жителі критично сприймають певні зміни (ремонти, реконструкції, будівництво, благоустрій та ін.), а вже пізніше активно використовують результати цих змін для задоволення своїх потреб і пишаються зробленим.

Раніше кандидатка від Голосу Михайлина Скорик-Шкарівська відзначилась тим, що закликала заявити бойкот та не ходити у деякі заклади харчування через розміщення ними реклами у газетах близьких до депутата Ірпінської міської ради. Тим самим поставивши під удар місцевий бізнес з інвестиціями у сотні тисяч гривень.

Містоінформ раніше повідомляв, що Володимир Карплюк започаткував відео-проект «Ірпінь – історія успіху», в рамках цього проекту він розповів і про облаштування парку «Дубки».

Мы в соцсетях