Лучшие предложения
  • Блог
  • Руслан Сольвар незаконно використав вилучені речові докази для власного піару

Руслан Сольвар незаконно використав вилучені речові докази для власного піару

Про незаконне використання згорівших автобусів  Містоінформ стало відомо із заяви прес-служби Головного управління Національної поліції в Київській області.

Як повідомлялось раніше, у селі Бишів, що на Макарівщині, пожежею знищено три автобуси. Для проведення слідчих дій та призначення відповідних необхідних експертиз транспортні засоби поліція передала на відповідальне зберігання власникам.

Руслан Сольвар, депутат від "БПП" по 91 округу та кандидат у депутати

Наступного дня, під час проведення додаткового огляду місця події, працівники Макарівського відділення поліції виявили відсутність двох автобусів, що були визнані речовими доказами у кримінальному провадженні та залишені на зберігання на території сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.

Як з’ясувалось, усупереч закону, без погодження з органом досудового розслідування, власники, які повинні були в подальшому транспортні засоби зберігати до вирішення питання по суті, віддали автобуси орендарю – кандидату у народні депутати по 91 округу Руслану Сольвару. У подальшому кандидат у нардепи на пошкоджений транспорт розмістив плакати і використовував його для самореклами.

Поліція розглядає різні версії таких незаконних дій. Насамперед, це негативно вплинуло на хід розслідування кримінального провадження, а саме неможливість проведення експертиз для встановлення причин пожежі.

За фактом незаконних самоправних дій власників автобусів поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 356 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії, встановлюються усі обставини правопорушення.

Раніше Містоінформ повідомляв, що люди засумніались у тому, що в підпалі автобусів винні оппоненти кандидата у народні депутати Руслана Сольвара. Припускали, що це діло рук самого Руслана Сольвара.

Містоінформ повідомляв, що активістка з Макарова витратила значну частину сімейного бюджету для реєстрації кандидатом у депутати.

Мы в соцсетях