Лучшие предложения
  • Блог
  • Володимир Карплюк: "Мені немає за що критикувати опонентів, бо вони нічого не зробили"(ВІДЕО)

Володимир Карплюк: "Мені немає за що критикувати опонентів, бо вони нічого не зробили"(ВІДЕО)

Лідер "Нових облич" Володимир Карплюк перевірив як у Вишневому привели до ладу благоустрій набережної озера, яка нещодавно постраждала під час сильної зливи.

Всі ті недоліки, які були створені погодою вже виправлені командою "Нових облич". Про це розказав у відео на власній сторінці фейсбук кандидат у народні депутати Володимир Карплюк.

Володимир Карплюк, кандидат у народні депутати


Володимир Карплюк повідомив, що поки дехто активно піарився на негоді, завдяки команді "Нових облич" відремонтували не тільки набережну озера у Вишневому, а й вхід до парку "Незнайка" в Ірпені.

Окремо ексмер Ірпеня підкреслив, що йому немає за що критикувати опонентів, бо вони нічого не зробили для громади.

Нагадуємо, під час аномально сильної зливи була частково пошкоджена набережна недавно відкритого озера у Вишневому, ініціатор створення набрежної - кандидат в народні депутати по 95 округу Володимир Карплюк одразу пообіцяв, що наслідки негоди будуть ліквідовані у найкоротші терміни.

Нещодавно Володимир Карплюк представив проект "Ірпінь: історія успіху". В рамках цього проекту він розповідає про будівництво і реконструкцію парків ім. ПравикаПарку письменниківПарку НезнайкаПарку Покровський. Також про реконструкцію Центральної площі Ірпеня та побудови стадіону "Чемпіон".

Містоінформ також писав, що ексмер Ірпеня Володимир Карплюк у черговому відео із серії "Ірпінь - історія успіху" розповів про реконструкію і відкриття нових освітніх закладів.

Мы в соцсетях