Лучшие предложения
  • Блог
  • Голова Макарівської райради звинуватив кандидата у нардепи по 91 округу у розкраданні

Голова Макарівської райради звинуватив кандидата у нардепи по 91 округу у розкраданні

Голова Макарівської районної ради Олександр Гулак звинуватив кандидата у нардепи по 91 округу Юлію Олексишину у розкраданні.

Олександр Гулак, голова Макарівської районної ради

Таку заяву зробив Олександр Гулак в одній із місцевих фейсбук спільнот відповідаючи чоловіку кандидатки до парламенту Юлії Олексишиної - Віктору Пінєгіну.

Зокрема, голова Макарівської районної ради зазначив, що Юлія Олексишина, яка до цього вела громадську діяльність у Макарові Київської області, насправді писала пости у соцмережах за гроші, а самому Олександру Гулаку не повернула мобільний телефон. "Головне щоб не прийшлось віддавати Олексишиній кошти які в неї вклав пан Гулак", - написав голова райради.

Крім цього Олександр Гулак згадав і часи роботи Юлії Олексишиної та її чоловіка Віктора Пінєгіна у комунальному підприємстві "Макарівське ВУЖКГ" очевидно натякаючи, що саме в рамках цієї організації і сталися розкрадання.

Голова Макарівської районної ради наполягає на достовірності своїх слів та пропонує кандидату Юлії Олексишиній публічно пройти детектор брехні, щоб довести зворотнє.

Віктор Пінєгін, чоловік Юлії Олексишиної, дійсно працював начальником Макарівського районного виробничого управління житлово-комунального господарства, а сама Юлія Олексишина займала посаду юриста на тому ж підприємстві.

Нагадаємо, що Юлія Олексишина є кандидатом у народні депутати по 91 виборчому округу.

Раніше Містоінформ писав, що Юлія Олексишина витратила значну частину сімейного бюджету для реєстрації кандидатом у народні депутати у мажоритарному окрузі, що викликало ряд питань.

Мы в соцсетях