Лучшие предложения
  • Блог
  • Підприємець Андрій Горчинський про Володимира Карплюка: я побачив переможця

Підприємець Андрій Горчинський про Володимира Карплюка: я побачив переможця

В Боярці Київської області відбулась зустріч із кандидатом у народні депутати по 95 округу - Володимиром Карплюком.

На зустріч завітал понад 70 людей, своїм враженням від зустрічі та від кандидата Володимира Карплюка поділився відомий у Боярці підприємець, власник мережі магазинів "Водомет" - Андрій Горчинський.

Андрій Горчинський, підприємець, Боярка

Зокрема, він відмітив, що на зустріч мали змогу прийти усі охочі. Фейсконтролю чи вибіркової перевірки не було. Питання також міг поставити абсолютно будь-хто і це підкупало.

Володимир Карплюк на зустрічі у місті Боярка

За словами Андрія Горчинського, Володимир Карплюк амбітний і не боїться своїх опонентів сприймаючи їх скоріше як виклик, як господарник чітко апелює цифрами і тримає їх у голові.

"Особисто я побачив переможця. Враження, що людина попри молодий вік(на чому Карплюк постійно робить наголос), наперед знає усі ходи на шаховій дошці. Певно якщо б були якісь публічні дебати з конкурентами за володіння депутатським мандатом, то у конкурентів, просто б не було шансів(дивився відео з Горобцем, так він на фоні Карплюка просто птєнчік на фоні яструба).", - говорить Андрій Горчинський.

Слід відмітити, що підприємницьке середовище широко підтримує кандидата у депутати Володимира Карплюка. Його агітаційні матеріали можна побачити як на фасадах бізнес-приміщень так і всередині офісів, магазинів, кав'ярень.

Раніше Містоінформ писав, що люди були обурені зустріччю із кандидатом Олександром Горобцем у Ворзелі.

Мы в соцсетях