Лучшие предложения
  • Блог
  • Кандидат Горобець програє вибори і приховує, що є забудовником

Кандидат Горобець програє вибори і приховує, що є забудовником

У Зе-команди на 95 окрузі здають нерви, люди не прийняли їх сумнівного кандидата. На відміну від відкритості Володимира Зеленського, кандидат Горобець ретельно приховує інформацію про свій бізнес, видаляє незручні коментарі на своїх сторінках у соцмережах. Розуміючи, що у нього високі шанси програти ці вибори лідеру кампанії Карплюку, команда Горобця намагається хоча б зберегти репутацію свого кандидата. Але вибори то така річ, яка знімає завісу з усіх подробиць бізнес-діяльності на державних посадах.

Як показують результати соціологічних досліджень, люди не готові обирати до парламенту людину із сумнівною репутацією та примарними досягненнями лише через висунення від “Слуги народу” чи “Голосу”. Виборці повірили у декларацію того, що часи змінюються і не готові голосувати за людину, яка обіймала високі
посади у найбільш корупційних органах державної влади (Горобець контролював вимивання коштів державного бюджету з ДП «Укрспирт»), яка до моменту виборів жодним чином себе не проявила, а у Києво-Святошинському районі відома лише як забудовник ЖК "Софіївська сфера" (Горобець навіть в офіційні біографії, поданій до ЦВК, вказав свою причетність до ТОВ «Сфера житлобуд»).

Олександр Горобец і Олексій Зіневич на зустрічі із виборцями

Люди готові до змін, але впевнені, що кольорами і веселою музикою не можливо замінити результати громадської, політичної, а головне господарської роботи. Бо саме конкретні результати роботи кандидата аналізують виборці. Розпочавши передвиборчу агітацію, команда Олександра Горобця зрозуміла дві речі: по-перше, на окрузі є лідер виборчих перегонів – екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк і щоб йому протистояти - потрібно виливати на нього тони «чорнухи», по-друге – люди розібрались, що кандидат від "Слуги народу" не білий і пухнастий і активно ставлять йому незручні питання.

Все це змушує команду забудовника Горобця у 95 виборчому окрузі нервувати і обирати брудні методи ведення політичної боротьби. Матеріали, які містять невигідну інформацію для кандидата Олександра Горобця, наприклад про його минуле пов'язане із держорганами або його оточення, почали просто називати “фейками”. Тобто всю інформація, яка підтверджує, що Олександр Горобець є типовим забудовником, а свій капітал для ведення будівництва заробив на вимиванні кошти з ДП “Укрспирт”, команда кандидата-забудовника називає фейком.

Це не новий інформаційний прийом, його раніше вже використовував скандальновідомий фігурант кримінальних проваджень по незаконному виділенню землі (понад 1,6 га, обнесені чотирьохметровим парканом) в Лісовій Бучі Олексій Зіневич, якого місцеві журналісти та громада називають “Льоша Зіна”. Саме Зіневич активно допомагає Горобцю вибороти мандат. Адже прокуратура, поліція та Державне бюро розслідувань вже проводять експертизи вкраденого Зіневичем землі Лісової Бучі. Наступний крок правоохоронців – оголошення підозри Зіневичу, підставним особам (родичі Зіневича та працівники його фірм), на яких виділялася земля, а також посадовим особам Бучанської міської ради.

Тому, для Зіневича перемога Горобця – це питання життя і смерті, а точніше, питання перебування на волі чи кримінальної відповідальності за дерибан бучанської землі за ґратами. Сподівання у Зіневича виключно на захист з боку Горобця. Звісно, якщо той стане депутатом.

Але шанси у Горобця зовсім не високі. Згідно даних соціологічного опитування, оприлюдненого 9 липня компанією “Социс”, за Горобця готові проголосувати лише 21,1% виборців. Це найгірший показник серед всіх кандидатів від партії “Слуга народу” серед усіх округів Київської області і один із найгірших по всіх округах України. Враховуючи, що рейтинг його основного опонента Володимира Карплюка становить 43,9%, жодних шансів на потрапляння до парламенту в Горобця немає.

Згідно соціології, Горобець впевнено програє вибори на 95 окрузі

Фактично, Зіневич у штабі Горобця робить найбільш брудну роботу. Наприклад, продукує про Карплюка вульгарні шаржі та розповсюджує по Facebook через ботів. Загалом, Зіневич є власником “ботоферми”, на якій працює понад 150 ботів та тролів.

Вульгарні шаржі розповсюджуються силами Олексія Зіневича, праворуч на фото - шарж на учасника АТО

Містоінформ вже писав, що подібні шаржі продукувались і розповсюджувались із фейкового акаунту, який скоріше за все належав особисто Олексію Зіневичу. Після публікації Містоінформ фейковий акаунт зник, а от методи, схоже, перенесли до виборчої кампанії Горобця. Цікаво, що нам не вдалося знайти Олександра Горобця на аналогічних вульгарних фото. Це ясно говорить про те, що штаб Карплюка вирішив не втягуватися в брудні технології і не будувати комунікації подібним недостойним чином.

Останнім часом поведінка штабу Горобця у соцмережах зовсім не як у слуги народу. Люди скаржаться на тотальне видалення питань, які стосуються як минулого Олександра Горобця, так і його подальших дій у разі його обрання. Кандидата від "Слуги народу" представляють відкритою людиною, яка виступає за все хороше і гарно дивляться за тим щоб інформація не з'явилася у питаннях. Блокують питання не тільки у соцмережах, а й на реальних зустрічах. Так, наприклад, у Ворзелі людей обурила поведінка членів команди Горобця-забудовника, які не давали задати питання кандидату.

Олексій Зіневич перешкоджає людям задавати питання

Вершиною цинізму Горобця є те, що боротьба із забудовниками – один із меседжів, який озвучується на зустрічах із Олександром Горобцем. Вислуховуючи людей, кандидат від "Слуги народу" часто береться за голову та обіцяє розібратись із представниками будівельної сфери регіону. Проте, Олександр Горобець сам є фактичним власником компанії-забудовника і займає топову посаду у товаристві з обмеженою відповідальністю “Сфера житлобуд”, яке забудовує ЖК “Софіївська сфера”.

Більше того, Горобець є двоюрідним братом скандального забудовника Віктора Крупія, який був довіреною особою в Ігоря Вишнякова – забудовника з компанії BGM. Саме BGM влаштувала аферу житлового комплексу “Благодатний” в Ірпені.

Те, що проти Карплюка виставили від “Слуги народу” кандидата-забудовника, який оточив себе скандальним забудовником Віктором Крупієм та дерибанщиком Лісової Бучі Олексієм Зіневичем, виглядає як мінімум дивно. Не виключно, що 95 округ Зе-команда просто злила Карплюку, розуміючи, що у нього найбільші шанси на перемогу, в обмін на спільну роботу в парламенті.

Хоча можливо, для жителів 95 округу це й добре, адже Олександр Горобець нічим принципово не відрізняється від Козака Гаврилюка. Адже в більшості населених пунктів округу Горобець побував вперше лише після реєстрації кандидатом, тобто, кілька тижнів тому. Відповідно, про проблеми округу він почув вперше. Це означає, що свою передвиборчу програму Горобець теж писав, не розуміючи, які проблеми округу він буде вирішувати.

Український народ вже пройшов президентську кампанію показавши, що він готовий до реальних дієвих змін. І перша із них - це усвідомлення свого вибору, усвідомлення, що партійний бренд не є безумовним сигналом чи відмашкою. Люди аналізують кандидатів і ніяка замовна картинка погана чи хороша не може змінити об'єктивної картини.

Раніше Містоінформ писав, що жителі Ворзеля обурені поведінкою команди кандидата від «Слуги народу».

Ми у соцмережах