Лучшие предложения
  • Блог
  • Посол Азербайджану в Україні про Ірпінь: дійсно великі зміни на очах(ВІДЕО)

Посол Азербайджану в Україні про Ірпінь: дійсно великі зміни на очах(ВІДЕО)

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худаяр оглу Худієв відмітив великі інфраструктурні зміни у Ірпені.

"Мені дуже подобається ваше місто. Воно зелене, охайне, чисте. Дійсно великі зміни на очах.", - сказав Азер Худаяр оглу Худієв перебуваючи у Ірпені.

Азер Худаяр оглу Худієв, посол Азербайджану в Україні

"Я був у багатьох регіонах України і я вам скажу, що Ірпінь, мабуть, одне із лідируючих міст", - підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні.

Варто зазначити, що у 2004 році в Ірпені на прохання і коштом азербайджанської громади Приірпіння було встановлено пам’ятник академіку Заріфі Азіз кизи Алієвій, дружині азербайджанського президента Гейдара Алієва. Згодом ім’ям академіка Заріфи Алієвої було названо одну з центральних вулиць Ірпеня.

"Тротуари які, дороги нові будуються. Дуже радий, що саме у вашому місті - невеликому, але чудовому ведуться такі будівельні інфраструктурні впорядкування.", - Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджану в Україні Азер Худаяр оглу Худієв

Як відомо екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк висунув свою кандидатуру у народні депутати по 95 виборчому округу. Його широко підтримали освітяни, спортсмени, артисти, почесні громадяни міст.

Нещодавно Володимир Карплюк представив проект "Ірпінь: історія успіху". В рамках цього проекту він розповідає про будівництво і реконструкцію парків ім. ПравикаПарку письменниківПарку НезнайкаПарку Покровський. Також про реконструкцію Центральної площі Ірпеня та побудови стадіону "Чемпіон".

Містоінформ також писав, що ексмер Ірпеня Володимир Карплюк у черговому відео із серії "Ірпінь - історія успіху" розповів про реконструкію і відкриття нових освітніх закладів.

Мы в соцсетях