Лучшие предложения
 • Блог
 • Володимир Карплюк погодився пройти детектор брехні

Володимир Карплюк погодився пройти детектор брехні

Ексмер Ірпеня, Володимир Карплюк, погодився на пропозицію свого колишнього приятеля Олексія Зіневича пройти детектор брехні.

Після появи відео, де Володимир Карплюк назвав Олексія Зіневича та Анатолія Федорука політичними і фінансовими партнерами, які дурять мешканців Ірпеня, давні друзі Карплюк та Зіневич встигли обмінятися побажаннями та пропозиціями.

Так, Олексій Зіневич запропонував Володимиру Карплюку пройти детектор брехні. У своєму дописі на фейсбук він навіть визначив перелік
питань, на які має відповісти його колишній приятель.

Не відомо на яку рекцію розраховував Олексій Зіневич, але ексмер Ірпеня його пропозицію прийняв. Щоправда з обмовкою - почати Олексію Зіневичу доведеться із себе.

Як публічний діяч та лідер політичної партії “Нові Обличчя” я готовий пройти тест на детекторі брехні після того, як Зіневич першим пройде тест у прямому ефірі (на детекторі, який спільно оберемо шляхом жеребкування) і надасть чіткі та вичерпні відповіді на питання.


Додається і перелік питань.

 1. Чи давав ти особисто кошти Бучанському міському голові Анатолію Федоруку кошти за землю, на якій ти побудував собі приватний будинок у
  Бучі?
 2. Чи зрізали за твоїм проханням дерева на земельних ділянках, на яких ти побудував свій будинок у Бучі?
 3. Чи організовував ти схему по виділенню землі під твій будинок у Бучі на підставних осіб, в т.ч. на твоїх підлеглих, на твою сестру, на
  твою коханку і її сестру?
 4. Чи давав ти гроші підставним особам за виділення на них земельних ділянок у Бучі, на яких ти побудував свій будинок?
 5. Чи просив ти мене організувати через Бучанського міського голову Федорука обрізку кабелів конкурентів твоєї компанії “Бест”?
 6. Чи просив ти мене як мера Ірпеня через адмінресурс видворити з Ірпеня компаніям Андернет та ТВ нет і в подальшому замість них завести
  твою компанію “Бест”?
 7. Чи ламають співробітники компанії “Бест” комунальне майно, монтуючи кабелі інтернету?
 8. Чи ухиляєшся ти від сплати податків?
 9. Чи виплачує твій телеканал “Погляд” мінімальну заробітну плату працівникам “Погляду” з доплатою іншої частини коштів “у конвертах”?
 10. Чи давав ти вказівки журналістам каналу “Погляд” готувати сюжети по дискредитації забудовників, які відмовлялися співпрацювати з
  твоєю компанію “Бест”?
 11. Чи платив ти кошти (в т.ч. й через посередників) правоохоронцям за відкриття кримінальних проваджень на Карплюка?
 12. Чи платив ти кошти за рішення судів?
 13. Чи здійснював ти підкуп депутатів Ірпінської міської ради та тиск на них?
 14. Чи замовляв ти стеження за мною та моєю родиною?
 15. Чи є у тебе спільний бізнес з родиною Бучанського міського голови Анатолія Федорука?

Відмітимо, що "давні приятелі" звертаються один до одного на "ти" і явно демонструють взаємну неприязнь, яка і стала причиною політичного протистояння в регіоні.

В разі якщо детектор доведе, що власник телеканалу "Погляд" і провайдера "Бест" бреше, Володимир Карплюк запропонував йому повернути 10 земельних ділянок, які той наче вкрав у Бучі.

Мы в соцсетях