Лучшие предложения
  • Блог
  • Депутат-активіст Кухалейшвілі визнав, що Зіневич є спонсором

Депутат-активіст Кухалейшвілі визнав, що Зіневич є спонсором

Депутат Лаврентій Кухалейшвілі визнав, що бізнесмен та фігурант кримінальних справ Олексій Зіневич фінансує активістів.

Після появи матеріалу про те, що керівництво партії "Слуга народу" відхрестилась від будь-яких зв'язків із фігурантом кримінальних справ щодо незаконного виділення землі у Бучі Олексієм Зіневичем, захищати його взявся депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі. Саме він виконує роль ініціатора мітингу біля ЖК Синергія сіті, який за всіма ознаками фінансується і контролюється Олексієм Зіневичем.

У своєму дописі на сторінці фейсбук депутат-активіст, якого раніше ловили на хабарі, відверто збрехав назвавши Містоінформ ресурсом, що перекрутив інформацію, адже впевнитись у прямій мові щодо пана Зіневича партійців "Слуги народу" міг будь-хто подивившись прес-конференцію починаючи з 30-ї хвилини, яка проводилась у інформаційній агенції УНІАН.

Вигороджуючи свого вірогідного боса, Лаврентій Кухалейшвілі так захопився похвалою, що випадково підтвердив, що саме Олексій Зіневич витрачає власні кошти щоб розказувати про "бариг злобудовників". Цікаво, що раніше Лаврентій Кухалейшвілі, не стримавшись, вибовкав, що
його колега по "активізму" Євген Мельничук саме від Олексія Зіневича отримував 5000 умовних одиниць на місяць "за послуги".

Тим часом, сам Лаврентій Кухалейшвілі разом з Михайлиною Скорик-Шкарівською встиг побувати на засіданні міської ради без маски та, незважаючи на розповсюдження коронавірусу, продовжує готувати їжу в антисанітарних умовах та запрошує людей приєднуватися.

Наразі невідомо чи застосують до Лаврентія Кухалейшвілі якісь санкції пов'язані із дотриманням карантину, про можливість виписувати штрафи за недотримання вже заявили у КП Муніципальна варта Ірпінської міської ради. Але все більше ознак говорять, що біля ЖК Синергія сіті розгорнулась політична боротьба, яку Лаврентій Кухалейшвілі очолює лише номінально.

Раніше Містоінформ писав, що власник провайдера "БЕСТ" мріє повернути ірпінський ринок через політику.

Ми у соцмережах