Лучшие предложения
  • Блог
  • Віталій Купрій не знає назви міста, де вирішив брати участь у місцевих виборах

Віталій Купрій не знає назви міста, де вирішив брати участь у місцевих виборах

Віталій Купрій осоромився двічі неправильно написавши назву міста на Київщині, де він вирішив брати участь у місцевих виборах.

Зовсім небагато часу залишилось до старту місцевих передвиборчих перегонів, тому не дивно, що суттєво активізувались діячі, які по різних причинам опинилися за бортом великої політики. Місцеві вибори - це їх шанс осідлати хоч невелику, але політичну конячку. 

Віталій Купрій, колишній депутат Верховної Ради України

Чим ближче до виборів, тим більше політиканам будуть боліти проблеми міст та селищ, які раніше їх не турбували. Вулиці зарясніють рекламними бордами з обличчями вчорашніх депутатів або посадовців центрального рівня, які враз вирішать всім допомагати і брати участь у громадській роботі, а соціальні мережі наповняться їх світлинами з представниками простого народу. Претенденти, які вчора не були знайомі з містами чи селищами, відкриють двері своїх громадських приймалень. Але трапляються й казуси, які демонструють абсолютну відірваність таких претендентів від місцевих громад.

Так, Віталій Купрій, колишній депутат Верховної Ради України, розмістивши повідомлення у одній з місцевих спільнот міста Ірпеня у соціальній мережі фейсбук спромігся двічі неправильно написати назву міста Ірпінь. За іронією долі, перша ж спроба створити ілюзію зацікавленості проблемами міста перетворилась на фіаско.  

Після невдалого посту представники місцевої громади влаштували випадковому для міста політику "холодний душ" вказавши на те, що він не лише не знайомий з проблемами міста, але й не знає елементарних речей як от назва міста, районів та вулиць. 

Політики не хочуть знати де був ліс, де поле, їм всеодно як низавається місто чи селище, їх не хвилює життя громади. Мине місяць після виборів і випадкові політики забудуть про проблеми місцевих жителів, якими вони ніколи і не переймались по справжньому. Для мешканців Ірпеня виявилось не складним зрозуміти глибинні мотиви раптової громадської активності Віталія Купрія. Питання лише в одному - чи готова громада ще раз наступити на граблі?

Ми у соцмережах