Лучшие предложения
  • Блог
  • Представники "Слуги народу" в Ірпені пересварились на фоні суттєвого падіння рейтингу партії

Представники "Слуги народу" в Ірпені пересварились на фоні суттєвого падіння рейтингу партії

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Горобець, що представляє 95 виборчий округ, звинуватив Віталія Нелюбіна з Ірпеня у політичному шахрайстві. Раніше, під час виборів до парламенту, саме Віталій Нелюбін агітував за Горобця у Ірпені.

Черговий скандал навколо пропрезиденської партії "Слуга народу". Щоправда, на цей раз регіонального рівня. Представники "Слуги народу" не поділили виборців і політичний осередок в Ірпені Київської області.

Скандал розпочався із заяви депутата Верховної Ради України від "Слуги народу" Олександра Горобця у соціальній мережі фейсбук. У повідомленні Горобець називає депутата Ірпінської міської ради від "УКРОПу" Віталія Нелюбіна "зе-шахраєм" і наголошує, що він не має жодного відношення до партії "Слуга народу". Більше того, за Нелюбіним начебто великий шлейф кримінальних справ і аморальні методи, що можуть бути використані для приходу до влади.

Але виявилося, що осередок "Команда Зеленського у Ірпені" це єдиний реальний осередок, який був створений у Ірпені ще перед президентськими виборами і активно агітував спочатку за Володимира Зеленського, а згодом за самого Олександра Горобця на парламентських виборах влітку 2019 року. Таким чином, Віталій Нелюбін створив і очолив осередок, який допоміг Олександру Горобцю прийти до влади, чи не ті аморальні методи були використані при цьому, про які згадав Горобець у своєму повідомленні, назвавши Нелюбіна шахраєм?

Команда Зеленського\Нелюбіна у Ірені агітувала за Горобця

Крім того, у березні 2019 року флешмоб влаштований Ірпінським осередком прихильників "Зе!", який очолював Віталій Нелюбін, було розміщено на основній всеукраїнській сторінці "Команди Зеленського", осередку дякували за підтримку, а от про Олександра Горобця тоді ніхто й не чув.

На заяву Олександра Горобця відповів зі стрічки сторінки "Команда Зеленського у Ірпені" сам Віталій Нелюбін. Він, зокрема, вважає, що в оману нардепа ввів фігурант багатьох кримінальних справ щодо незаконного виділення земель у Бучі - Олексій Зіневич. Щодо самої заяви, то депутат Ірпінської міської ради Нелюбін вважає образою партії і особисто Президента спроби прирівняти прихильників Зеленського до шахраїв.

Віталій Нелюбін та згаданий Олексій Зіневич дійсно були політичними партнерами і обидва мали відношення до агітації під час парламентських виборів за Олександара Горобця, але через деякий час після виборів їх стосунки погіршились. Олексій Зіневич, який відомий тим, що оформлював землю у Бучі на підставних осіб, навіть публічно звинуватив Нелюбіна у будівлі багатоквартирних будинків з порушенням всіх норм.

Цікаво, що раніше керівництво "Слуги народу" відхрестилось і від Олексія Зіневича назвавши його політичним аферистом.

Очевидно, що колишні політичні партнери не поділили вплип на осередок партії "Слуга народу" у Ірпені перед місцевими виборами. Гучна заява Олександра Горобця, скоріше за все, була редактована у офісі телеканалу "Погляду" чи провайдеру "БЕСТ", які належать Олекію Зіневичу. Опосередковано це підтверджує Дмитро Шапочкін, який і розповсюджуєцю інформацію у ірпінських спільнотах у соціальних мережах.

В Ірпені ГО "Стоп корупції" та її очільник Дмитро Шапочкін відомі своєю тісною взаємодією із Олексієм Зіневичем та його місцевими медіа "Погляд" та Ірпінь.ОНЛАЙН. Сам Олексій Зіневич особисто просив підтримати очільника місцевого осередку ГО "Стоп корупції" Дмитра Шапочкіна в нову Раду громадського контролю НАБУ.

Паралельно, користуючись можливістю люди залишали загальні відгуки щодо діяльності партії "Слуга народу" та особисто Олександра Горобця у регіоні. І ці відгуки далекі від схвальних, що повністю відображає суттєве падіння рейтингів партії "Слуга народу" серед населення, відповідні рейтинги оприлюднені Київським Міжнародним Інститутом соціології 11 червня 2020 року . Так, згідно звіту, за партію "Слуга народу" готові голосувати не більше 28% серед тих, хто оприділився із вибором, рівно рік тому цей показник складав 43-44%.

Раніше Містоінформ писав, що колишній депутат Верховної Ради України Віталій Купрій осоромився двічі помилившись у назві міста, де він збирається брати участь у місцевих виборах.

Ми у соцмережах