Лучшие предложения
  • Блог
  • Олексій Зіневич "злив" "Слугу народу" в Ірпені під Карплюка?

Олексій Зіневич "злив" "Слугу народу" в Ірпені під Карплюка?

Кандидатом на голову Ірпінської ОТГ від партії "Слуга народу" став нотаріус Максим Нельзін. Його називають людиною близькою до Карплюка.

В місцевих соціальних спільнотах активно обговорюють кандидата від політичної партії "Слуга народу" на посаду голови Ірпінської об'єднаної територіальної громади, ним став мешканець Ірпеня - Максим Нельзін.

У центрі: кандидат від "Слуги народу" Максим Нельзін

Максим Нельзін - кандидат від "Слуги народу" в Ірпені

Максим Нельзін - досвідчений юрист, нотаріус з багаторічним стажем і, навіть, визнавався кращим нотаріусом України. Проте, у мережі його вже встигли назвати "чорним нотаріусом", цей ярлик навісили на нього стверджуючи, що саме він стоїть за оформленням найбільш ризикованих, сумнівних, а часом резонансних земельних оборудок, а також угод пов'язаних із нерухомістю. Крім того, Максима Нельзіна називають "людиною Карплюка".

Як же так сталось, що партія, яку послідовно та системно підтримував довгий час "головний опозиціонер Ірпеня", Олексій Зіневич, затвердила кандидатуру Максима Нельзіна, якого вважають якщо не близьким, то зручним для колишнього мера Ірпеня?

Друг Карплюка, критик Карплюка

Олексій Зіневич є давнім другом Володимира Карплюка, цю інформацію він підтверджував особисто, в мережі також існує безліч фото, які демонструють дружні відносини між колишнім мером Ірпеня та власником місцевого інтернет-провайдера.

Але, вже більше трьох років скандальний бізнесмен та фігурант багатьох кримінальних справ Олексій Зіневич є найбільш активним критиком колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка. І статися це могло не випадково. Розповідаючи про забудови, генплан, команду Карплюка та володіючи капіталом і медіаресурсами Олексій Зіневич протягом деякого часу зміг зосередити навколо себе певну кількість місцевих громадських активістів, у майбутньому він навіть стане спонсором їх громадських акцій "проти Карплюка".

Згодом, опозиційна діяльність Олексія Зіневича перемістилась у політичну площину і почала стійко асоціюватися із Зе-командою, а потім і з партією "Слуга народу". Під час президентської кампанії саме люди Олексія Зіневича були представниками Володимира Зеленського у окружній виборчій комісіях та інших місцевих комісіях. Серед них юрист Зіневича - Сергій Гапон, представник місцевого осередку скандального руху "Стоп корупції" Дмитро Шапочкін, колишній депутат Ірпінської міської ради Святослав Куценко, одіозний активіст Лаврентій Кухалейшвілі, який в майбутньому визнає Зіневича спонсором, та інші.

З початком парламентської кампанії Зіневич не полишає Зе-команду, а стає одним із головних помічників та агітаторів кандидата від партії "Слуга народу" Олександра Горобця по 95 виборчому округу, в його кампанію він навіть офіційно вносить 100000 грн. Кандидат Олександр Горобець нічим принципово не відрізнявся від діючого на той момент депутата ВРУ від 95 округу "Козака Гаврилюка". Адже в більшості населених пунктів округу Горобець побував вперше лише після реєстрації кандидатом і, відповідно, про проблеми округу він почув вперше.

Містоінформ писав, що проти Карплюка виставили від “Слуги народу” кандидата-забудовника, який оточив себе скандальним забудовником Віктором Крупієм та дерибанщиком Лісової Бучі Олексієм Зіневичем. І це виглядало, як мінімум, дивно. Не виключно, що 95 округ Зе-команда просто зливала Карплюку, розуміючи, що у нього найбільші шанси на перемогу, в обмін на спільну роботу в парламенті. Але ситуативний рейтинг "Слуги народу" зробив свою справу і переможцем виборів несподівано став саме Олександр Горобець.

Олексій Зіневич не розгубився. Привітав його з перемогою та пообіцяв зміни у Ірпені, які звісно не відбулись. Переконуюча перемога "Слуги народу" на парламентських виборах дозволила скандальному бізнесмену більш ефективно консолідувати навколо себе громадських активістів, зокрема у орбіті Олексія Зіневича опинилася самоназвана медіаексперт Михайлина Скорик - відома розповсюджувачка фейків, активістка Маріель Славська та персоналії, які традиційно були лояльні до політичної партії "Свобода" або й члени цієї політсили.

Олексій Зіневич і політична опозиція в Ірпені

Завдяки наявним у власності Зіневича газетам, інтернет-ресурсам та телеканалу, опозиція у Ірпені починає асоціюватись саме із "Слугою народу". З осені 2019 року все частіше говорять, що саме Олексій Зіневич є кулуарним "умовним" очільником осередку "Слуги народу" у Ірпені і Бучі. Опосередковано Олексій Зіневич часто доводив це у своїх постах, а одного разу навіть відверто поставив на місце депутата Ірпінської міської ради Віталія Нелюбіна, який теж захотів представляти "Слугу народу".

"Слуга народу" або просто, так звана, Зе-команда, яка була підконтрольна Зіневичу у Ірпені фактично знищила рейтинги будь-яких опозиційних партійних осередків. Про це написала і відома місцева активістка Людмила Першин назвавши "Слугу народу" партією, яка служить Карплюку.

До останнього фаворитом Олексія Зіневича називали Віталія Купрія, який донедавна не знав як називається місто, він начеб-то і повинен був стати кандидатом від "Слуги народу". Він залишається в орбіті Зіневича дотепер.

Нарешті, витримавши інтригу, "Слуга народу", яку довгий час опікав Олексій Зіневич і ще недавно вихвалявся перемогою під час формування виборчих округів, "несподівано" висуває кандидатом на голову Ірпінської ОТГ Максима Нельзіна - людину, яку називають "близькою" до Карплюка. Після цього Олексій Зіневич розміщує критичний пост на фейсбук, так, наче він ніколи і не мав відношення до "Слуги народу". Партію тепер він називає "коричневою".

Раніше від "Слуги народу" кандидатом на голову Коцюбинської ОТГ став Сергій Даніш, а кандидатом на голову Бучанської ОТГ - Анатолій Федорук.

Це все призводить до думки: "А чи не "злив" Олексій Зіневич осередок партії під Карплюка свідомо?".

Зовсім недавно один із ірпінських забудовників, колишній депутат Ірпінської міської ради, Дмитро Войцех, звинуватив Олексія Зіневича у тому, що він є фактично вдаваною опозицією. І це твердження у світлі останніх подій виглядає доволі реальним.

П’ять років тому, коли Карплюк став мером Ірпеня, він домовився зі своїм другом Льошею Зіневичем про те, що Льоша Зіневич буде йогокишеньковою опозицією.

Тепер, за логікою, ЗМІ Зіневича почнуть активно критикувати Нельзіна знаходячи у його біографії "смажені факти" для того щоб сам Зіневич залишився на опозиційній стороні.

Кишенькові партії опозиції чи влади?

Містоінформ також стало відомо, що наразі Олексій Зіневич купив також місцеві осередки партій "УДАР" Віталія Кличка та "Перемога Пальчевського". Кошти, які підуть на передвиборчу кампанію цих партій можуть стати останніми цвяхами у "кришку труни" політичних рейтингів радикальних місцевих активістів, крім тих, звісно, які є контрольованими. Газети цих партійних осередків вже розповсюджують разом із газетою "Погляд" Олексія Зіневича.

То невже Олексій Зіневич був всього лише політичним інструментом всі ці роки? І як тепер Олексій Зіневич відгукнеться про бучанський осередок партії "Слуга народу"? Адже на двох стільцях утриматись важко, а бути одночасно опозицією та провладним спікером майже неможливо.

Мы в соцсетях