Лучшие предложения

Озеро в селищі Гостомель

Озеро в селищі Гостомель
Краткое изложение рейтинга:
0 на основании 0 голоса(ов)
Эта запись была добавлена: Незаинтересованным пользователем
Краткое описание: Озеро в селищі Гостомель з максимальною глибиною до 7м.
Полное описание:

    15 червня у селищі Гостомель відбулося урочисте відкриття розчищеного і облагородженого Центрального озера. Свято було приурочене до традиційного святкування Дня молоді і спорту. 

    Для наймолодших відвідувачів встановлено ігровий майданчик із різноманітними гойдалками, каруселями, гіркою, пісочницею, батутом. До послуг дорослих гостей – яскраві полотняні парасольки, пластикові шезлонги і гамаки.

    Найбільший внесок у створення цієї прекрасної і такої бажаної зони відпочинку зробив почесний громадянин селища і депутат Ірпінської міської ради Юрій Ілліч Прилипко. 

    Старожили пам’ятають, що в середині ХХ ст. сучасний став був заболоченим, поріс непрохідними чагарниками й очеретом. Сюди з острахом спускалися мешканці околодку, щоб накопати природного торфу для опалення житла. Згодом болото почали використовувати як піщаний кар’єр, де видобували сировину для склозаводу. Коли пісок вибрали до рівня ґрунтових вод, експлуатація об’єкту стала нерентабельною; до того ж вирішенню екологічних проблем не сприяла економічна ситуація в країні по завершенні Великої Вітчизняної війни.  Внаслідок накопичення ґрунтових і атмосферних вод на місці покинутого кар’єру утворився невеликий ставок; у післявоєнний період у ньому навіть розводили рибу. Остання чистка озера проходила в 1970-х рр. Щоб закріпити її результати, зробити водоймище стічним, проклали металеву трубу до річки Рокача. За останні сорок років, на початку 2010-х рр., озеро по вулиці Леніна фактично перетворилося на звалище. 


Теги: вода, купання, озеро, Плавання, пляж, Риболовля, ставок

На карте:

Галерея изображений:
Озеро в селищі ГостомельОзеро в селищі ГостомельОзеро в селищі ГостомельОзеро в селищі ГостомельОзеро в селищі Гостомель

Видео с YouTube:
Comments powered by Disqus

Населенный пункт: Гостомель
Адрес: вул. Леніна
Рабочие дни:
  • Понедельник
  • Вторник
  • Среда
  • Четверг
  • Пятница
  • Суббота
  • Воскресенье

Карта записей по городу Ирпень

Мы в соцсетях