В Ірпені кандидат-плагіатор Костянтин Хафізов від

В Ірпені кандидат-плагіатор Костянтин Хафізов від "УДАРу" хоче заїхати у раду на плечах активістів

Плагіат, роздача журналістських посвідчень, використання активістів і лояльність до сумнівних політичних фігур - ось рецепт Костянтина Хафізова як стати кандидатом від партії "УДАР" у Ірпені.

Подробнее

Першим номером місцевого осередку політичної партії "УДАР" у Бучі став Дмитро Шапочкін - очільник місцевого осередку громадської організації "Стоп корупції". Представники цієї організації неодноразово втрапляли у скандали із хабарями, знімали відверто замовні сюжети, лобіювали інтереси забудовників, а також журналіст та блогер Василь Крутчак виклав на своїй сторінці на фейсбук матеріали про можливе збагачення керівників неприбуткової «Стоп корупції» Романа Бочкали та Богдана Хмельницького(Маданюка).

Членів організації "Стоп корупції" затримано за вимагання 100 тис. доларів від Державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України. Відповідна новину розмістило видання Цензор.NET.

Дмитро Шапочкін - очільник осередку скандальної ГО

Дмитро Шапочкін - очільник осередку скандальної ГО "Стоп корупції"

В Ірпені та Бучі ГО "Стоп корупції" та її очільник Дмитро Шапочкін відомі своєю тісною взаємодією із фігурантом багатьох кримінальних справ Олексієм Зіневичем та його місцевими медіа "Погляд" та Ірпінь.ОНЛАЙН, він виступав заявником в сфальсифікованих маніпулятивних сюжетах. Сам Олексій Зіневич особисто просив підтримати очільника місцевого осередку ГО "Стоп корупції" Дмитра Шапочкіна в нову Раду громадського контролю НАБУ.

Цікаво, що саме Олексій Зіневич контролює квоти місцевих осередків політичних партій "УДАР" та "Перемога Пальчевського" в Ірпені і Бучі. А ще недавно Дмитро Шапочкін був помічником Народного депутата від "Слуги народу" Олександра Горобця, за якого активно агітував та надавав медіапідтримку той самий Олексій Зіневич. Наразі, Олексій Зіневич також очолив список "УДАРу", але вже у Ірпені. Там він вже встиг злити осередок "Слуги народу" під колишнього мера Ірпеня Карплюка.

Медіа, які належать Олексію Зіневичу, позиціонують себе борцями із незаконною забудовою, в той же час видання Детектор Медіа неодноразово звертало увагу на відверто замовний характер сюжетів ГО "Стоп корупції" та лобіювання саме інтересів забудовників. Не виключено, що ірпінськи сюжети також були замовними для подальшої дискредитації через ЗМІ місцевої влади у місті Ірпені або для шантажу забудовників.

Раніше Містоінформ писав, що ГО "Стоп корупції", яке знімало сюжети про Ірпінь, виключено з Глобальної мережі журналістів розслідувачів (GIJN) через непрофесіоналізм і конфлікт інтересів

 

Обновляется

Последние статьи в блоге

В Ірпені кандидат-плагіатор Костянтин Хафізов від

В Ірпені кандидат-плагіатор Костянтин Хафізов від "УДАРу" хоче заїхати у раду на плечах активістів

Плагіат, роздача журналістських посвідчень, використання активістів і лояльність до сумнівних політичних фігур - ось рецепт Костянтина Хафізова як стати кандидатом від партії "УДАР" у Ірпені.

Подробнее

У Макарівському районі жорстко розкритикували кандидата від

У Макарівському районі жорстко розкритикували кандидата від "ЄС"(ВІДЕО)

У відповідь на передвиборчий відеоролик кандидата від "ЄС" у депутати Макарівської ОТГ Володимира Крижевського громада зробила свій відеоролик. Кадри шокували людей далеко за межами Макарівського району.

Подробнее

Кандидат на голову Бучанської ОТГ від

Кандидат на голову Бучанської ОТГ від "Слуги народу" Федорук агітував за партію "За майбутнє"

Про політичну зраду Анатолія Федорука повідомив інший кандидат на голову Бучанської ОТГ - Віктор Бархоленко.

Подробнее

Кандидат від партії

Кандидат від партії "УДАР" у Ірпені хотів вибити всі зуби активісту

Людина, яка є кандидатом від партії "УДАР" в Ірпені, погрожувала місцевому громадському активісту нанесенням тяжких тілесних ушкоджень.

Подробнее

Реклама

Последние статьи в ленте

Мы в соцсетях