Лучшие предложения

Адвокат Панькова Світлана Михайлівна

Адвокат Панькова Світлана Михайлівна
Краткое изложение рейтинга:
0 на основании 0 голоса(ов)
Эта запись была добавлена: Заинтересованным лицом (собственником)
Краткое описание: Юридичні послуги для юридичних та фізичних осіб в м.Вишневе.
Полное описание:

             Мене звати Світлана Панькова. Я, кваліфікований юрист/адвокат, маю 10-ний досвід роботи в сфері податкового, господарського, корпоративного, трудового, цивільного та сімейного права.

             Основним моїм завданням є надання кваліфікованої правової допомоги  суб’єктам  малого та середнього бізнесу, тому я пропоную наступні комплексні юридичні послуги, спрямовані, в першу чергу, на підтримку Вашого бізнесу, а саме :

 1. Надання юридичних консультацій з різних правових питань, що виникають в процесі діяльності підприємства, а також юридичний супровід під час ділових зустрічей та переговорів.
 2. Надання правової допомоги при взаємовідносинах з контролюючими та правоохоронними органи, органами прокуратури, органами державної виконавчої служби, органами місцевого самоврядування, а також оскарження їхніх дій та бездіяльності, оскарження прийнятих рішень  і т.д.
 3. Розробка проектів посадових інструкцій, положень, індивідуальних та колективних трудових договорів і т.д., тобто приведення кадрового діловодства у відповідність до вимог чинного законодавства України.
 4. Розроблення проектів договорів, угод, проведення юридичного аналізу договорів контрагентів до їхнього підписання з метою максимального усунення ризиків для Вашого підприємства в майбутньому.
 5. Супроводження при здійсненні податкових перевірок, подання заперечень на Акти перевірок, оскарження податкових повідомлень-рішень та податкових вимог як в адміністративному так і судовому порядку.
 6. Досудове врегулювання спорів шляхом подання листів-пропозицій та претензій, організація переговорів з метою вирішення наявної проблеми в найкоротші терміни та з мінімальними затратами.
 7. Підготовка позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг, різного роду заяв та клопотань, представлення інтересів підприємства в судах.

                              А тепер чому саме я ?

 • Маю свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, що надає значні переваги перед юристом підприємства по отриманню різного роду інформації та документів з державних реєстрів відповідно до ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».
 • Як адвокат представляю інтереси як фізичних так і юридичних осіб в правоохоронних та судових органах при здійсненні кримінального провадження.
 • Підписую з своїми клієнтами угоду про надання правової допомоги, де прописую та погоджую всі деталі співпраці, терміни виконання завдань, зобов’язуюся зберігати комерційну таємницю, тобто відповідаю як сторона договору по взятих на себе зобов’язаннях.
 • Витрати понесені на правову допомогу адвоката при судовому розгляді справи відшкодовуються як судові витрати рішенням суду з відповідача по справі, тобто суттєва економія коштів для вашого підприємства.
 • Гарантую конфіденційність та нерозголошення інформації.
 • Доступна ціна та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

 


Теги: адвокат, в Вишневому, юридичні послуги

На карте:

Видео с YouTube:
Comments powered by Disqus

Населенный пункт: Вишневое
Адрес: вул.Південна, буд.7
Основной номер телефона0634081777
Рабочие дни:
 • Понедельник
 • Вторник
 • Среда
 • Четверг
 • Пятница
 • Суббота

Режим работы: з 9 до 19 год.

Карта записей по городу Вишневое

Мы в соцсетях