Лучшие предложения
  • Блог
  • На телеканалі "Погляд" впевнені, що Ірпінь називається "Ірпені"(ВІДЕО)

На телеканалі "Погляд" впевнені, що Ірпінь називається "Ірпені"(ВІДЕО)

Телеканал "Погляд", який відомий своїми маніпулятивними сюжетами, у прямому ефірі назвав місто Ірпінь - "Ірпені".

Телеканал "Погляд", який належить фігуранту багатьох кримінальних справ щодо незаконного виділення земель у Бучі - Олексію Зіневичу, влаштували черговий ефір для мера Бучі Анатолія Федорука. Але ведуча телеканалу Ольга Ксьонз настільки захопилась лестощами партнеру власника телеканалу, що назвала місто Ірпінь "Ірпені".

Ця помилка є червоною лінією для місцевого населення Ірпеня і стала загальним ім'ям для нових мешканців міста. Цікаво, що саме серед них телеканал "Погляд" і обрав ведучу, яка не знає назву міста, яким так "опікується" Олексій Зіневич.

За інформацією видання "Моя Київщина" мер Бучі Анатолій Федорук розрахувався з Зіневичем землею за позитивні відеосюжети на каналі "Погляд". Цікаво, що маєток Зіневича знаходиться недалеко від так званого "Бучанського Межигір‘я", яке і стало предметом судового розгляду щодо мера Бучі Анатолія Федорука.

Раніше Містоінформ повідомляв, що відомий своїми подвійними стандартами та політичною заангажованістю телеканал "Погляд" вчергове підтвердив своє реноме не згадавши про судове засідання, де обвинуваченим є мер Бучі Анатолій Федорук.

Ми у соцмережах