Лучшие предложения
  • Інші новини
  • Складові частини дитячої стінки та правила її вибору

Складові частини дитячої стінки та правила її вибору

Дитячі меблі взагалі є окремою нішею у світі облаштування інтер’єру. Слід розуміти, що більшу частину вільного часу дитина проводить або на вулиці, або в своїй кімнаті. Саме тому дуже важливо зробити її перебування вдома максимально комфортним. Найкращою можливістю це здійснити є придбання дитячого меблевого гарнітура. Їх ще називають дитячими стінками. Це збірні конструкції, які складаються з декількох найважливіших меблевих одиниць, й утворюють цільні системи функціонально-естетичного значення.

Вибір дитячих стінок

Сучасний ринок враховує популярність гарнітурів для дитячої кімнати. Але преш ніж вибирати дитячі стінки, слід з’ясувати основні фактори, які мають впливати на вибір. Серед цих факторів:

  • функціонал та кількість складових;
  • вік дитини;
  • безпека гарнітуру;
  • вартість.

Розглянемо кожен фактор окремо, окрім вартості, адже з ціною усе зрозуміло, слід відштовхуватися від власних можливостей. Огляд дасть повну картину щодо функціональних й декоративних особливостей дитячих стінок, та правил їх вибору.

Складові гарнітуру

Класичний дитячий гарнітур завжди складається з найбільш необхідних складових частин. Оптимальна стінка має містити:

  • комп’ютерний або письмовий стіл;
  • шафу для одягу;
  • декілька поличок;
  • шафу або комод для іграшок, книжок та інших предметів.

Дитяча стінка має містити хоча б одну шафу у своїй конструкції. Наявність стола також не підлягає сумнівам, адже це осереддя гарнітуру, його функціональний центр. Ну а полички, пенали, комірки та інші подібні пристосування також необхідні для зберігання різних речей. Друга шафа або комод замість неї стануть відмінним доповненням дитячої стінки.

Вік дитини

Слід нагадати, що дітьми прийнято вважати як дошкільнят віком 4-6 років, так й підлітків від 12 до 17 років. Логічно, що вказані вікові діапазони мають зовсім різні пріоритети, потреби та смак.

Для малої ще дитини стилізація гарнітуру стане приємним та доцільним рішенням. Але у присутності дорослої дитини у віці 15-17 дитяча стінка у вигляді «замок принцеси» вже буде виклинати дисонанс.

Крім дизайну слід подбати й про відповідний функціонал. Для дитини дошкільного віку та школяра початкових класів можна вибирати гарнітур з письмовим столом. Підлітку потрібно працювати з комп’ютером, тому письмовий стіл слід замінити комп’ютерним.

Безпека гарнітуру

Дітям властива необережність. Саме тому слід подбати про безпеку стінки. Вона має бути безпечною перш за все у відношенні тактильності. Ніяких гострих кутів та граней – ризик травмування дитини має буди зведений до мінімуму.

Крім того серед різноманіття матеріалів виготовлення краще вибирати гарнітур на основі натурального дерева, або ДСП класу емісії Е0 або Е1, не вище.

Метки: дитяча стінка

Ми у соцмережах